www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 As në ëndërr PDK-ja nuk e merr Prishtinën

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: As në ëndërr PDK-ja nuk e merr Prishtinën    Sat Dec 25, 2010 7:57 am

Isa Mustafa, kryetar i LDK-së, ka ironizuar me deklaratën e kreut të PDK-së, Hashim Thaçi, i cili në një intervistë dhënë televizionit Klan Kosova, ka thënë se shumë shpejt PDK-ja, do ta marrë edhe Prishtinën.
“Këtë gjë Thaçi mund ta sheh vetëm në ëndërr”, tha të premten Mustafa, pas një aktiviteti kulturor për fëmijë të mbajtur me rastin e festive të fundvitit.

Ai i ka quajtur qesharake përgjigjet e Thaçit dhënë këtij televizioni. Mustafa tha se është e habitshme se si një kryeministër mund t’i quaj zgjedhjet e 12 dhjetorit si demokratike kur aty, sipas tij, kanë ndodhur vjedhje të mëdha.

Ndryshe, Mustafa ka thënë se nuk është kontaktuar nga askush për mundësinë e krijimit të ndonjë koalicioni, por e ka përjashtuar çdo afrim me PDK-në.

Mustafa e ka lënë të mundshme krijimin e një qeverie nga LDK-ja, nëse atë dështon ta bëjë PDK-ja.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

As në ëndërr PDK-ja nuk e merr Prishtinën

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizCreate a forum on Forumotion | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum