www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Scherzinger dëshiron të shfaqë linjat trupore

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Scherzinger dëshiron të shfaqë linjat trupore    Sat Dec 25, 2010 8:22 am

Këngëtarja seksi, Nicole Scherzinger vishet për të shfaqur figurën e saj pikante, ndërsa e din rëndësinë e veshjeve të disenjatorëve më të mirë.
Bukuroshja e cila është e njohur për trupin e saj të jashtëzakonshëm, pranon se është duke bërë fitnes për t’u dukur sa më seksi dhe vishet me trendet aktuale.

“Nuk e di nëse kam trup të përkryer. Unë vetëm di të vesh gjërat e duhura për t’i bërë njerëzit të mendojnë ashtu. Gjithçka është për atë se kur dhe si i gjen rrobat e përshtatshme”, theksoi Scherzinger.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Scherzinger dëshiron të shfaqë linjat trupore

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum