www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 David Beckham drejt New Yorkut?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: David Beckham drejt New Yorkut?   Sat Dec 25, 2010 8:25 am

dhe Victoria Beckham pritet që të zhvendosen në New York, pasi që disenjatori dëshiron të jetë i pranishëm kur bashkëshortja e tij ta zbulojë kreacionin e saj.
Çifti i përbërë prej superyjeve britanike që aktualisht jetojnë në Los Angeles, duket se do të zhvendoset në New York, pasi David Beckham ka blerë shtëpi në New York, pasi dëshiron të jetë pranë Victorias kur ajo të lansojë kreacionin e saj më të fundit.

“Puna ime është është aq e rëndësishme për mua dhe LA nuk është qytet i modës”, theksoi Victoria
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

David Beckham drejt New Yorkut?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum