www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Vjen Big Brother Albania 4

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Vjen Big Brother Albania 4   Sat Dec 25, 2010 10:04 am

Big Brother Albania, nis më 25 dhjetor edicionin e tij të katërt. Persona të panjohur me njëri-tjetrin, por sigurisht edhe për publikun, do të nisin bashkëjetesën, të vëzhguar 24 orë në 24 nga Vëllai i Madh, nën rregullat e tij.

Për të katërtin vit radhazi, prezantuese e mbrëmjes së spektaklit Arbana Osmani: “Big Brother sjell një sërë elementësh të ri siç janë shtëpia e re dhe studio e re. Gjithashtu do të vijmë në ditë festash, më 25 dhjetor dhe më 1 janar do të jemi live.”

Rezart Aga, autor i Big Brother Albania, flet për një edicion ndryshe, me një skemë të re: “Do të ketë një ndryshim në skemë. Nuk do të jetë ajo skemë e mëparshme me të cilën konkurrentët janë mësuar”.

Aventurë e re nga njerëz që përfaqësojnë shoqërinë tonë, në një format televiziv, që u ndryshon jetët.

Mbrëmja e spektaklit do të jetë të shtunave në Top Channel në 20.45, përmbledhja ditore nga e hëna në të shtunë pasditeve, Fan Club me Eno Popin çdo të dielë. Për ata që nuk duan të humbin asgjë, Big Brother do të transmetohet 24 orë në 24 në kanalet e Digitalb HD1 dhe HD2.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Vjen Big Brother Albania 4

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum