www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Çka adhuron Swift në “party”?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Çka adhuron Swift në “party”?   Sat Dec 25, 2010 5:16 pmTaylor Swift ka treguar se kënd ka dëshirë dhe ku dëshiron të shkoi në një mbrëmje! “Gjithmonë dëshiroj të shkoi në grupe ku mund të argëtohem”, ka thënë këngëtarja 21 vjeçare për emisionin e Rachael Ray.

Sepse të gjithë kanë ide të ndryshme. Nëse shkoni me Katy Perry do të argëtoheni shumë. Ajo është e çmendur por edhe spontane.

“Diddy po ashtu është i mirë. Justin Timberlake në të njëjtën mënyrë, por ai është edhe qesharak. Cool është edhe Sheryl Croë por edhe J. Lo që kërcen bukur”.

Swift sapo ka mbushur 21 vjet dhe është duke jetuar në shtëpinë e saj në Nashville.

Ajo ka thënë se po ashtu nuk e adhuron shumë grimin kur del sepse mund t’i shkaktoi kokëçarje.

“Por, kam dëshirë të vishem bukur”.

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Çka adhuron Swift në “party”?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum