www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Alma, vampire në filmin e Robin Hood

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Alma, vampire në filmin e Robin Hood   Sat Dec 25, 2010 5:20 pm


Aktorja 26- vjeçare nga Elbasani do të luajë rolin e Marianës në filmin “Robin Hood”, një variant horor nga regjisori John Regan. E larguar drejt Shteteve të bashkuara të Amerikës në moshën 17-vjeçare, Alma Saraçi numëron 8 filma në karrierën e saj amerikane.

Ajo është seksi dhe vdekjeprurëse. Rrezikon t’i afrohesh. Është një krijesë errësire… një vampire. Ky është roli më i fundit i aktores me origjinë shqiptare, Alma Saraçi, e cila prej moshës 17 vjeçare është larguar nga Shqipëria.

Regjisori John Regan ka vendosur të sjellë një version të ri të Robin Hoodit, heroit anglez, që grabiste të pasurit për t’ua dhënë të varfërve. Prej herës së parë, kur kjo legjendë u realizua në një film, kinematografia njeh disa variante të saj, interpretuar nga aktorë të famshëm, si Shon Conery, Kevin Costner e Rusell Crowe.

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Alma, vampire në filmin e Robin Hood

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum