www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 PDK-ja pikë e pesë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: PDK-ja pikë e pesë    Sun Dec 26, 2010 12:28 am

Manipulimet në zgjedhjet e fundit dhe emërimi i mundshëm i ministrave të rinj po krijojnë përçarje mes zyrtarëve të lartë të PDK-së, e cila me në fund mund të rezultojë edhe me largimin e disa zyrtarëve të saj.
Burimet brenda PDK-së kane deklaruar për Zëri, se numri i irrituarve me këto manipulime është tejet i madhe, dhe se kjo gjendje mund të shkaktoj probleme të mëdha brenda partisë në një të ardhme të afërt.

“Nëse procesi i rinumërimit nuk i korrigjon gabimet, kurse më 9 janar mund të këtë përsëri manipulime nga komisionarët e PDK-së, partia mund të zhytet në krizë të rënd të brendshme”, ka thënë një prej kandidateve të PDK-së, për deputet.

I shqetësuar për atë që ka ndodhur ditën e zgjedhjeve brenda PDK-së, është shfaqur sekretari i saj i përgjithshëm , Jakup Krasniqi dhe disa kandidat të kësaj partie për deputet, Ushtruesi i detyrës së presidentit, Jakup Krasniqi ka thënë se “organizimin konspirativ” të zgjedhjeve në shumë vendvotime kanë marrë pjesë të gjitha partitë dhe komisionarët e tyre duke mos përjashtuar edhe PDK-në.

Kurse ditën e zgjedhjeve, i informuar për manipulimet qe po ndodhnin nga komisionarët e PDK-së, Krasniqi u ka dërguar Sms, përgjegjëseve të kësaj partie duke u bëre të ditur se PDK-ja nuk ka dhëne asnjë direktive për kë do të votohet përveç Nr. 49, pra PDK-së, duke i quajtur jodemokratike dhe dëmtim të votës se lirë direktivat tjera.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

PDK-ja pikë e pesë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | Computers and Internet | Forums directory | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum