www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Divorcohen Reynolds dhe Johansson

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Divorcohen Reynolds dhe Johansson    Sun Dec 26, 2010 5:19 am

Ryan Reynolds ka aplikuar për divorc me bashkëshorten e tij Scarlett Johansson, pikërisht në periudhën e festave të fundvitit, ku ndarjet janë të pazakonta.

Çifti e bëri publik ndarjen më herët gjatë muajit, por tani aktori e ka bërë edhe zyrtarisht duke aplikuar për divorc në një gjykatë të Los Angelesit. Tani pritet që edhe zyrtarisht ta ndajnë pasurinë.

“Pas konsiderimit të gjatë dhe të kujdesshëm të të dyja palëve, ne kemi vendosur t’i japim fund martesës. Ne i kemi hyrë lidhjes tonë me dashuri dhe me të njëjtën dashuri po e lëmë atë”, shkruan në komunikatë
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Divorcohen Reynolds dhe Johansson

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizForumotion.com | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum