www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Shitje e mirë e Galaxy S

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Shitje e mirë e Galaxy S    Sun Dec 26, 2010 5:20 am

Samsung do të mund të realizonte qëllimin e vet prej 10 milionë celularëve Galaxy S të shitur deri në fund të këtij viti.

Samsung po i afrohet qëllimit prej 10 milionë telefonave të mençur Galaxy S të shitur deri në fund të këtij viti. Sipas të dhënave të fundit zyrtare, kompania deri më tani ka shitur 9.3 milionë pajisje të këtilla, prej tyre dy milionë në tregun jugkorean Samsung Galaxy S në Korenë e Jugut është një prej telefonave më të adhuruar të mençur, e me shitje ia kalon edhe iPhone 4 dhe 1.8 milionë njësive të shitura të tij.

Samsung pret se gjatë vitit të ardhshëm do të mund të shes gjithsej 40 milionë telefona të mençur në mbarë botën
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Shitje e mirë e Galaxy S

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Shkenca Natyrore / Shoqerore::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Teknologji-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum