www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Skype po këndellet ngadalë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Skype po këndellet ngadalë   Sun Dec 26, 2010 5:21 am

Shërbimi Skype ka filluar të këndellet ngadalë e sipas informatave të fundit aktualisht rreth 10 milionë përdorues janë në të.

Ditën e dytë pas paraqitjes së problemit, Skype kishte informuar se shërbimi i tyre ende ishte pa qasje për një pjesë të madhe të përdoruesve, mirëpo situata po rregullohet.

Në Skype theksojnë se shërbimi po këndellet dhe se sipas informatave të fundit të paraqitura në blogun zyrtar aktualisht në të janë paraqitur rreth 10 milionë përdorues, që është rreth 60 për qind të shifrës së pritur.

Zyrtarët e Skype theksojnë se edhe më tej janë duke punuar intensivisht për rregullimin e shërbimit, mirëpo për shkak të mënyrës se si softueri i tyre punon ende nuk e dinë saktësisht se sa përdorues janë lidhur në të.

Po ashtu, ata theksojnë se disa shërbime mund të janë dukshëm më jostabile sesa zakonisht, e shërbimet si video-konferencat në grup do të duhet më shumë kohë për të filluar prapë të punojnë në mënyrë normale.

Ndërkohë, raportohet se Skype ka shprehur gatishmërinë që t’ua kthej paratë të gjithë shfrytëzuesve të saj gjatë kohës sa ka zgjatur ky problem nuk kanë mundur të bëjnë thirrje
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Skype po këndellet ngadalë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Shkenca Natyrore / Shoqerore::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Teknologji-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Free blog
YlliehanaForum