www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 AIM vjen në versionin 7.5.7.6

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: AIM vjen në versionin 7.5.7.6   Sun Dec 26, 2010 5:22 am

Shërbimi AIM është softuer i cili është i dedikuar që t’u ndihmojë të jeni në kontakt me miqtë tuaj. Qoftë në rast se u dërgoni porosi çasti, shkëmbeni fotografi apo bëni bisedë me zë, AIM do t’i bëjë gjërat më të mira.

Karakteristikat themelore të këtij softueri janë dizajni i ri i cili përfshinë pamjen e re, taste të reja, ngjyra të reja. Më pas vijnë profilet të cilat mundësojnë që të lidheni me miqtë tuaj si asnjëherë më parë.

Ju mund të përshtatni profilet tuaja dhe të integroni përditësimet nga rrjetet tjera për shoqërim online, si Facebook e Twitter. Po ashtu, në kuadër të porosive të çastit tani janë në dispozicion porositë e statusit, shenjat për shprehjen e emocioneve (emoticons) gjersa është ofruar edhe mundësia që ju të kyçeni në këtë shërbim përderisa të mos iu shohin.

Nëse ua merr mendja që jeni të gatshëm ta shkarkoni e provoni, këtu e keni lidhjen e internetit për ta marrë atë
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

AIM vjen në versionin 7.5.7.6

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Shkenca Natyrore / Shoqerore::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Teknologji-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum