www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Përdoruesit e Internet Explorer të rrezikuar

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Përdoruesit e Internet Explorer të rrezikuar    Sun Dec 26, 2010 5:25 am

Kompania Microsoft ka publikuar vërejtjen se përdoruesit e të gjitha versioneve të shfletuesit Internet Explorer të rrezikuar për shkak të mundësisë që hakerët të shfrytëzojnë dobësinë e këtij programi për të marrë përsipër kontrollin mbi kompjuterët e pambrojtur.

Gjiganti softuerik amerikan ka njoftuar se deri më tani nuk ka dëshmi se kriminelët shfrytëzojnë këtë dobësi të këtij programi për shfletimin e internetit.

Microsoft ka bërë një mbrojtje të përkohshme për këtë problem, e ekspertët e saj janë duke punuar në zgjidhjen e përhershme.

Përdoruesve u është rekomanduar që nga faqja zyrtare e Microsoftit të shkarkojnë një vegël e cila përkohësisht do të mbrojë kompjuterët e tyre derisa të bëhet zgjidhja e përhershme.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Përdoruesit e Internet Explorer të rrezikuar

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Shkenca Natyrore / Shoqerore::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Teknologji-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum