www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Samsung Epic 4G do të bëhet me Android 2.2 Froyo

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Samsung Epic 4G do të bëhet me Android 2.2 Froyo    Sun Dec 26, 2010 5:29 am

ëse posedoni modelin e telefonit të mençur Samsung Epic 4G, dhe keni qenë të padurim për ta freskuar sistemin operativ të telefonit tuaj me Android Froyo, tani duket se kjo gjë është bërë e mundshme për ju. Sipas të dhënave të fundit, thuhet se Samsung Epic 4G do të pajiset me Android 2.2 që nga 26 dhjetori 2010.

Sipas raportimeve të PhoneArena të cilët madje e kanë edhe dokumentin e skanuar, thuhet se Samsung Epic 4G do të freskohet me Android 2.2 Froyo, dhe se ky azhurnim i sistemit operativ të telefonit do të fillojë më 26 dhjetor.Android 2.2 do të sjell një spektër të gjerë të funksioneve të reja në Samsung Epic 4G, të cilat përfshijnë mundësinë për të instaluar aplikacione në memorien e jashtme të telefonit, mbështetje të përmirësuar për Bluetooth, përmirësime në GPS, Adobe Flash 10.1, etj.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Samsung Epic 4G do të bëhet me Android 2.2 Froyo

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Shkenca Natyrore / Shoqerore::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Teknologji-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum