www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Qka mendoni për Alba...

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Qka mendoni për Alba...   Tue Nov 24, 2009 7:04 pm

Shprehu shlirshem..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MeLi
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7069
Data regjis. : 24/11/2009
Location : ne realitet

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Alba...   Tue Nov 24, 2009 7:07 pm

sedi se njoh ket kush eshte ncncnc edhe kjo ka ardh kishe e thiri dikush hahahahahahah mpuq syne ishalla kan mendim te mire per mua se gun1 hhahahaha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Alba...   Wed Nov 25, 2009 2:32 am

hahahahhaahahahha


Ok po ja nisi.. Te pervilna haha


Alba.. hmmm francusk e kendshme.. veq sheshira ban.. hjahahaha
Esht nje shoqe qe ka prirje per shumcka.. E njoh nje koh te gjate, i kupton shakat shum.. Mu kat sillet em thot "SHKIN" hahahahaha.. Esht nje vajz e kendshme ne bisedat e saj. Kur te flet me te serioz te knaq, poashtu edhe momentet qesharake jan jashtzakonisht te mira.. Kur te hym ne tripa sdim me dal hahaha.. Pasion e ka foton si une haha Thjesht nje vajz e papare...


Mpuq ty.. shum
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
osa001
Mister Forumi
Mister Forumi


Numri i postimeve : 7128
Data regjis. : 04/11/2009
Location : as n7-te as n8-te

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Alba...   Wed Nov 25, 2009 2:51 am

po ku mos me u kan qik e mir kur kesulkuqen e ka shoqe
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.tk
MeLi
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7069
Data regjis. : 24/11/2009
Location : ne realitet

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Alba...   Wed Nov 25, 2009 3:50 am

Kesulkuqe shkruajti:
hahahahhaahahahha


Ok po ja nisi.. Te pervilna haha


Alba.. hmmm francusk e kendshme.. veq sheshira ban.. hjahahaha
Esht nje shoqe qe ka prirje per shumcka.. E njoh nje koh te gjate, i kupton shakat shum.. Mu kat sillet em thot "SHKIN" hahahahaha.. Esht nje vajz e kendshme ne bisedat e saj. Kur te flet me te serioz te knaq, poashtu edhe momentet qesharake jan jashtzakonisht te mira.. Kur te hym ne tripa sdim me dal hahaha.. Pasion e ka foton si une haha Thjesht nje vajz e papare...
Mpuq ty.. shumhahahahaha rryshe flm shum haha mpuq mpuq je ma e miraaaaa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
DioRa
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 2834
Data regjis. : 15/11/2009
Location : ...Ne Endrat E Tua...

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Alba...   Wed Nov 25, 2009 5:03 am

Cka me then per alben...Eshte shoqje mir, ka mendime te mira, bena hajgare aty ku duhet...E njoh qe nje koh...Eshte e mrekullueshme....Dhe e kam vendase...Mpuq tyee....haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mentor_pr
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 1698
Data regjis. : 26/10/2009
Age : 30
Location : ne ferizaj

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Alba...   Wed Nov 25, 2009 7:06 am

alba vajze shum e bukur ka fillu te jet aktive
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Alba...   Thu Nov 26, 2009 1:38 am

Albaa,hmmm anetare e re por qe menjher ngjalli afirmitet dhe ngrohtesi mes antareve .Yllnesh e forumit

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
leooooo
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 5068
Data regjis. : 08/11/2009
Location : ne ishujt e karaibeve

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Alba...   Wed Dec 02, 2009 6:20 pm

Alba asht nji vajz e talentuar dhe me nji mendjezgjuarsi te kthjellet si loti,
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MeLi
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7069
Data regjis. : 24/11/2009
Location : ne realitet

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Alba...   Wed Dec 02, 2009 6:50 pm

flm te gjith juve per fjalet e bukura,normal qe do jemi te mire pasi mikpritja juaj eshte shum e larte.....;)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
ARIEL
i/e Përjashtuar
i/e Përjashtuar
avatar

Numri i postimeve : 2612
Data regjis. : 02/12/2009
Age : 33
Location : Aty ku zemra ime ndjen me shume dashuri,,knaqesi dhe lumturi

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Alba...   Sat Dec 05, 2009 12:09 am

Nje vajz shembullore dhe me shume merita
E kam shume shume xhan
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Alba...   Sat Dec 05, 2009 5:32 am

Alba kunata jem aa oh svyn kjo hiq bre saher te gardhi sme le rehat hahahhahahaaShum qik emir me pelqen tek jo nje gje qe nuk ban ndallime em antart poston lirshem me krejt je shumm shum e mir alba veq kshtu vazhdo....mpuqq kunata jemm hahhaa

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MeLi
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7069
Data regjis. : 24/11/2009
Location : ne realitet

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Alba...   Sat Dec 05, 2009 9:19 am

bRuNneta shkruajti:
Alba kunata jem aa oh svyn kjo hiq bre saher te gardhi sme le rehat hahahhahahaaShum qik emir me pelqen tek jo nje gje qe nuk ban ndallime em antart poston lirshem me krejt je shumm shum e mir alba veq kshtu vazhdo....mpuqq kunata jemm hahhaa


heeee kunat haha.....flm te gjith mundohem te jem e barabart me te gjith sepse me se miri ashtu se jemi ketu per tu argetuar jo per percarje

Respekt gjithkujt, Veresi askujt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
!Belt1-Pr!.
Anëtar
Anëtar
avatar

Numri i postimeve : 226
Data regjis. : 01/12/2009

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Alba...   Sat Dec 05, 2009 9:59 am

Alba nje qik e shkoqerushme edhe more moter ekom mos folni keq per ta shudashaduduhusaduhsahd
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Alba...   Sun Dec 06, 2009 8:01 am

Alba Me Gjitha Te mirat e Sidomos shum e KendShmee:D:D
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Alba...   Sun Dec 06, 2009 8:27 am

E sjellshme..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
MeLi
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7069
Data regjis. : 24/11/2009
Location : ne realitet

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Alba...   Sun Dec 06, 2009 11:14 am

FLM shum nga ju per kurajon qe i jepni cdo antari, Respekt te vecant kam per te gjith antaret


bisous...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mentor_pr
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 1698
Data regjis. : 26/10/2009
Age : 30
Location : ne ferizaj

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Alba...   Mon Dec 07, 2009 2:17 am

per alba sk fjal eshte antare e mir e sjellshme ben postime te mira eshte aktive eshte shoqe e mir respekt per ty alba
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Dreqjaa
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 1754
Data regjis. : 07/12/2009
Age : 31
Location : Gjermani.

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Alba...   Mon Dec 07, 2009 9:41 am

alba eshte llokuem..syne,motrushe nje shoqe shum e dashur per mua te cilen e kisssi shummmmm se e kam ylle..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
!Belt1-Pr!.
Anëtar
Anëtar
avatar

Numri i postimeve : 226
Data regjis. : 01/12/2009

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Alba...   Mon Dec 07, 2009 9:46 am

oo Alba Sen Nuk vyn Se Spom Len Me I Ngux Qikat e Mahalles :P:P(sdahuadsuhasduhasduhsauhsaduhsaduhasduhsadhu) Rrespekt Per Kta Se qike e Mir Shum Volla
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MeLi
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7069
Data regjis. : 24/11/2009
Location : ne realitet

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Alba...   Mon Dec 07, 2009 10:22 am

!Belt1-Pr!. shkruajti:
oo Alba Sen Nuk vyn Se Spom Len Me I Ngux Qikat e Mahalles :P:P(sdahuadsuhasduhasduhsauhsaduhsaduhasduhsadhu) Rrespekt Per Kta Se qike e Mir Shum Volla

ahahhahahhaa plassssss se ste la hic hahahahahahhaha......flm belti te kam vlla shum te mir haha:P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
!Belt1-Pr!.
Anëtar
Anëtar
avatar

Numri i postimeve : 226
Data regjis. : 01/12/2009

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Alba...   Mon Dec 07, 2009 10:38 am

Alba Shum Rrespekt Volla Se Deri Qitash Me ty Kom Kalu Mas Miri.Moter Te Kommm:D
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MeLi
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7069
Data regjis. : 24/11/2009
Location : ne realitet

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Alba...   Mon Dec 07, 2009 10:40 am

!Belt1-Pr!. shkruajti:
Alba Shum Rrespekt Volla Se Deri Qitash Me ty Kom Kalu Mas Miri.Moter Te Kommm:D

mpuqqqq vllau im i dashur na kan hup antaret tjer t'familjes gaagagagagagaga


Respekt c'do kujt veresi askujt hahahahaha :P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
!Belt1-Pr!.
Anëtar
Anëtar
avatar

Numri i postimeve : 226
Data regjis. : 01/12/2009

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Alba...   Mon Dec 07, 2009 11:27 am

Veresi Qdo Kujt Rrespekt Veq Dikujt..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Alba...   Mon Dec 07, 2009 9:58 pm

Shum e gjall osht qika ,te pergezoj Alba je fenomenale mpuqqqq ,,,gjoni edhe antaret tjere te familjes ...

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Alba...   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Qka mendoni për Alba...

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 4Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Zona e Argetimit::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Mendime dhe Vlersim-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a free blog
YlliehanaForum