www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Qka mendoni për Alba...

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Qka mendoni për Alba...   Tue Nov 24, 2009 7:04 pm

First topic message reminder :

Shprehu shlirshem..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit

AutoriMesazh
BadBoy
Anëtar
Anëtar
avatar

Numri i postimeve : 200
Data regjis. : 06/12/2009

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Alba...   Mon Dec 07, 2009 10:04 pm

E mire po doket niher,po mundet me kon gac e mlune:P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MeLi
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7069
Data regjis. : 24/11/2009
Location : ne realitet

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Alba...   Mon Dec 07, 2009 10:07 pm

BadBoy shkruajti:
E mire po doket niher,po mundet me kon gac e mlune:P

po thu a??? i din ti si jan gacat e mlume a???..............gabim une jam gac e shplume haha

sidoqoft flm per mendimin tend ;)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Dreqjaa
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 1754
Data regjis. : 07/12/2009
Age : 31
Location : Gjermani.

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Alba...   Sat Dec 12, 2009 1:36 am

Alba..
eshte si me qen motra ime..e dua shum dhe e respektoj pa mas..i ka disa fjal qe ta ndryshojn disponimin ne 100% pozitivisht po mendoj ..e dua shum sepse eshte shoqe shum e mir dhe e sjellshme..
ja kam lakmi breeeee se asht ma e mir se uneeeeeeeee...kisss loqk se je me e mira..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Alba...   Thu Dec 17, 2009 12:57 am_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
MeLi
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7069
Data regjis. : 24/11/2009
Location : ne realitet

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Alba...   Thu Dec 17, 2009 3:18 am

FLMMMMMM te gith juvee per endimet e bukura per mua jam shum mirnjohese per keto fjal te bukura nga ju:)

lolaa flm sis shum me ka pelqy flmm shuuummm

Nga nje mpuc per te gjith juu haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dj-lumii
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7684
Data regjis. : 04/11/2009
Age : 33
Location : Ki Menu Qi T'kom Dashuru Po Per Kit Sen Ki Mujt Veq Me Endrru

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Alba...   Thu Dec 17, 2009 4:21 am

alba esht nje motrushe eknashm ne postime dhe sellshem shum shum dhe errespekton njeriun

tanat mira ikaaaaaa
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.com
Fidani-Lip
dreqi-ME-PATIKA
dreqi-ME-PATIKA
avatar

Numri i postimeve : 4271
Data regjis. : 04/12/2009
Age : 33
Location : ne toke

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Alba...   Fri Dec 18, 2009 2:34 am

QIK E MIR
E MADHE
E BUKUR
LUM AI QE E MERR
VEQ KANIHER QKA THOT HARRON PO NEJSE

1 METER MILK BORGJ GQAGAGGGGAGAGAGGAGAGAA
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MeLi
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7069
Data regjis. : 24/11/2009
Location : ne realitet

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Alba...   Thu Dec 24, 2009 6:26 pm

dreqi_me_patika shkruajti:
QIK E MIR
E MADHE
E BUKUR
LUM AI QE E MERR
VEQ KANIHER QKA THOT HARRON PO NEJSE

1 METER MILK BORGJ GQAGAGGGGAGAGAGGAGAGAA

ahahahahahahahahahahahha po nuk e harove at Milk ma hahahuhahuahuahuahua ani se veres k<ysmet kam me ta pru ;)

flm te gjith juve per fjalet e bukura jam mirenjohese per keto fjal,dot jeni gjithon te respektuar nga une pa dallim..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
genti
Anëtar
Anëtar
avatar

Numri i postimeve : 246
Data regjis. : 03/11/2009

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Alba...   Thu Dec 24, 2009 6:46 pm

energjike
e kendshme

me humor
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MeLi
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7069
Data regjis. : 24/11/2009
Location : ne realitet

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Alba...   Thu Dec 24, 2009 6:52 pm

genti shkruajti:
energjike
e kendshme

me humor


flm shum genti luleperty
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mandarina
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4919
Data regjis. : 30/11/2009

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Alba...   Thu Dec 24, 2009 7:18 pm

mendoj se eshte qik:D
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MeLi
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7069
Data regjis. : 24/11/2009
Location : ne realitet

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Alba...   Thu Dec 24, 2009 7:20 pm

mandarina shkruajti:
mendoj se eshte qik:D

ahahahahahahahahahhahahaha si mendon qik gjinia apo cka? ahahahahahahahahhahahaha po dreq je mke shti me qesh ahahahahahahahahhaahahaha popo qik jam bukuroshja :haha: :haha:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
mandarina
Ylli Forumit
Ylli Forumit
avatar

Numri i postimeve : 4919
Data regjis. : 30/11/2009

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Alba...   Thu Dec 24, 2009 7:23 pm

po po gjinin e ki qik hahahhaha qashtu kam menu... ama mir jam e sakte a
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MeLi
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7069
Data regjis. : 24/11/2009
Location : ne realitet

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Alba...   Thu Dec 24, 2009 7:25 pm

popo shum e sakt je ja ke qellu ahuahauahuahua :haha:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
leooooo
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 5068
Data regjis. : 08/11/2009
Location : ne ishujt e karaibeve

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Alba...   Thu Dec 24, 2009 7:54 pm

hahha 100% e vetet kjo asht qik gjinija Alba ashte me te tana dhe si mungon asgje te lumt Alba uroj qe te jesh e lumtur per jet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
>blerim<
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 459
Data regjis. : 22/11/2009

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Alba...   Fri Dec 25, 2009 5:29 am

kjo alba esht 100% originall nuk esht fallso qik me tana te mirat respekt
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Alba...   Fri Dec 25, 2009 5:44 am

b]Alba sinqerisht shume qike e mir dhe sjellshme me pelqejn postimet tua se di jan dis lezetshem me duket shume vajze e urte dhe e dukuar sillet mir me te gjith qendro keshtu siq je mos ndrysho per asgje se vertet je shume qik mire[/b] yh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MeLi
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7069
Data regjis. : 24/11/2009
Location : ne realitet

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Alba...   Sat Dec 26, 2009 8:44 am

flm juve te gjith per vlersimin tuaj, sa bukur kur nuk je shpirtnisht mire dhe kur po lexon keto fjal nga nje shoqeri e embel sic jeni ju, besoni se me lehtesoni shpirtin sa qe ndjehem shum mire......ju dua shumm te gjithve dhe gjithmon respektin do e keni dyfish nga une...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
dj-lumii
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7684
Data regjis. : 04/11/2009
Age : 33
Location : Ki Menu Qi T'kom Dashuru Po Per Kit Sen Ki Mujt Veq Me Endrru

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Alba...   Sat Dec 26, 2009 8:49 am

esht nje vajez shum talente dhe matemiren qe ka kjo vajezz qe esht shum shum esellshem dhe kenshem ne postimet nuke din te ronen me fjal asken nuke din te zemroje njeri per alba skam komentt tanat ikatemira
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.com
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Alba...   Sun Jan 10, 2010 8:22 pm

Alba esht shkin.. maxhupe cka ta lypsh hauhauuahauaahahuuaha


Ohhhhhhhhh e du shummmmmmmmmmm se loqk e kam kto motrushe tmir mpuqqqqqqqqqqqqq ta ha zemren haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MeLi
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7069
Data regjis. : 24/11/2009
Location : ne realitet

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Alba...   Sun Jan 10, 2010 8:55 pm

Ohhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh mal ma keni bo zemren bre ju dua shummmmmmmmmmmmmmmmmmmm sa malet e sharit ahahahah

kesulkuqe ta ha zemren ty edhe une te dua shummmmm se knaqem me ty krejt lock jeeeeeeeeeeeeeeeee kissssssssssssssssssssssssssssssss tous haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Alba...   Sun Jan 10, 2010 9:39 pm

Harrova ta bej publike talentin e Albes.. Ja kqyrne hbauhauhahahauhhauuhauahuauhauahuahuahu dekaaaaaaa

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MeLi
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7069
Data regjis. : 24/11/2009
Location : ne realitet

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Alba...   Sat Jan 16, 2010 10:26 am

Kesulkuqe shkruajti:
Harrova ta bej publike talentin e Albes.. Ja kqyrne hbauhauhahahauhhauuhauahuauhauahuahuahu dekaaaaaaaahagahgahgahghaghaghagahagahgahaghagahgagahgagaghaghaagahagagagghaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ooooooooooo sje normal ti ahahahhahahhahaha vdiqa vallah mtranove tash ti :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MeLi
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7069
Data regjis. : 24/11/2009
Location : ne realitet

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Alba...   Tue Jan 19, 2010 8:01 am

Kesulkuqe shkruajti:
Alba esht shkin.. maxhupe cka ta lypsh hauhauuahauaahahuuaha


Ohhhhhhhhh e du shummmmmmmmmmm se loqk e kam kto motrushe tmir mpuqqqqqqqqqqqqq ta ha zemren haha

Edhe une te duaaaaaaaaa shummmmm te kam motrusheeeeeeeeee puuc1
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Bekim
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 3710
Data regjis. : 12/01/2010

MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Alba...   Tue Jan 19, 2010 8:05 am

alba asht qoke e mir dhe shum intelegjente si kesulkuqja
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Qka mendoni për Alba...   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Qka mendoni për Alba...

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 2 e 4Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Zona e Argetimit::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Mendime dhe Vlersim-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | www.sosblogs.com
YlliehanaForum