www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Nika Per Msn a din :)

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next
AutoriMesazh
Qiki
Anëtar
Anëtar
avatar

Numri i postimeve : 206
Data regjis. : 24/11/2009
Age : 32

MesazhTitulli: Nika Per Msn a din :)   Wed Nov 25, 2009 12:34 am

hajde shenoni qitu nga nje nike per msn qy haha

onnlinen per mistera e offlinen per idjota:D
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Nika Per Msn a din :)   Wed Nov 25, 2009 1:02 am

Nese bota do te shembet e do te rilinde perseri un do te jem aty vetem per TY.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MeLi
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7069
Data regjis. : 24/11/2009
Location : ne realitet

MesazhTitulli: Re: Nika Per Msn a din :)   Wed Nov 25, 2009 1:14 am

Mjaftoi vetem nje cast per te te njohur, por nuk do te mjaftonte nje jete per te harruar ate cast.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Nika Per Msn a din :)   Wed Nov 25, 2009 1:22 am

"Dicka Qe Fillon Bukur, Mbaron Me Dhimbje"
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Nika Per Msn a din :)   Thu Nov 26, 2009 1:06 am

Hacker jam hacker i thom vetit une jam qaj qe ja nxon venin mbretit

Zemra jem shpirti jem kur po t'shoh kryt po m'dhem

Pe ja nisi 3 2 1 kadaldale n'gjak kom me t'hi kom me tu bo si raki pa mue me nejt shanc nuk ki


Dije mire qa po te them se ti je nafaka jem ski shanca me me lshu pa mum marr per gruuuuuu*


Face si Ari Syt si Zjarri me nje shikim krejt te kalli!!!


Un s'te Dua, dhe s'ta Rrasi! Kur te Dua, Zemren te Plasi.


Te dua vetem ty, shpresoj se me beson, kur do te kem afer atehere do ta
kupton.

Me lot lotohem, me vuajtje lendohem, me puthje qetesohem, me dashuri
sherohem!

Edhe nese ne fund te botes shkon, zemra ime prap ty zemer te kerkon!

Asgje seshte e perjetshme, vetem dashuria jone eshte e pavdekshme!

Nese e gjithe bota perpiqen nga ti te me largojne, dije se gabojne!

Aty ku dashuria eshte fu*** jeta eshte kenaqesi! 1000 i shoh, 100 i dashuroj, 10 i prezentoj, 1 e dashuroj!

Kush sakrifikon ne dashuri eshte person me cilesi!


Seksi eshte forca me e madhe ne historine e dashurise!

Te Dua aq shume qe tere naten rri pa gjume

U qfar seni luni pak prej veni hajde punoni najsen a pe shini se veq po neni
Mbrapsht në krye Shko poshtë
geli
Offline
Offline
avatar

Numri i postimeve : 4761
Data regjis. : 08/10/2009
Age : 32
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Re: Nika Per Msn a din :)   Thu Nov 26, 2009 2:36 am


_________________________________________________________________________Faktet kallxojn syt shikojn gjerat ndodhin..

<marquee bgcolor=orange> Mirësevini në ylliehana Forum! www.ylliehana.biz</marquee>
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 30
Location : No Active....

MesazhTitulli: Re: Nika Per Msn a din :)   Thu Nov 26, 2009 6:05 am

Nuk kemi te drejte te konsumojme lumturine nese nuk e prodhojme ate, si dhe nuk kemi te drejte te konsumojme pasuri pa e fituar me mund.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 30
Location : No Active....

MesazhTitulli: Re: Nika Per Msn a din :)   Thu Nov 26, 2009 6:06 am

Kush nuk ka shpresuar kurre nuk mund te deshperohet
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
KaTiLe
DJ Ylliehana
DJ Ylliehana
avatar

Numri i postimeve : 11862
Data regjis. : 08/11/2009
Age : 33
Location : Ne rruge pa kthim..

MesazhTitulli: Re: Nika Per Msn a din :)   Thu Nov 26, 2009 12:43 pm

Mos i shko pas atij qe edhe pa ty esht i lumtur
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Nika Per Msn a din :)   Fri Nov 27, 2009 8:14 am

pa nicke ma simpatike :lol:
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: Nika Per Msn a din :)   Sun Nov 29, 2009 1:10 am

I'm Not a Hacker People Make me to Be One ...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
bRuNneta
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 14528
Data regjis. : 01/10/2009
Age : 32
Location : Kalimtare ne rrug te gjata....

MesazhTitulli: Re: Nika Per Msn a din :)   Sun Nov 29, 2009 1:55 am

I belong to you...YoU belong to me forever!

_________________________________________________________________________


Fati nuk është vendi drejt të cilit udhëtojmë...por mënyra e udhëtimit ..
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Agape
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 5540
Data regjis. : 10/11/2009
Age : 26
Location : N'puma

MesazhTitulli: Re: Nika Per Msn a din :)   Sun Nov 29, 2009 2:17 am

Mos me shit mend!!! .....Se edhe ashtu s'ka me qka t'i blej !!!
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Vizitor
Vizitor
avatar


MesazhTitulli: Re: Nika Per Msn a din :)   Sun Nov 29, 2009 8:04 am

.ti ieh koon ni daashurii shum speciale...dashurii qe mkaa siell veq tragjedii totale
Mbrapsht në krye Shko poshtë
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 30
Location : No Active....

MesazhTitulli: Re: Nika Per Msn a din :)   Mon Nov 30, 2009 7:47 am

Miqesia e vertete nuk e njeh ziline dhe dashuria e vertete nuk i njeh nazet...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 30
Location : No Active....

MesazhTitulli: Re: Nika Per Msn a din :)   Mon Nov 30, 2009 8:12 am

Dashuria çdoherë është fillimi i dijes, siç është zjarri fillimi i dritës.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
adlin
Fillestar/e
Fillestar/e
avatar

Numri i postimeve : 46
Data regjis. : 15/11/2009
Age : 31
Location : Tetova

MesazhTitulli: Re: Nika Per Msn a din :)   Mon Nov 30, 2009 8:29 am

Pasi syri te ket pare dhe mendja te ket gjykuar,eshte zemra ajo qe mer vendimin
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
MeLi
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 7069
Data regjis. : 24/11/2009
Location : ne realitet

MesazhTitulli: Re: Nika Per Msn a din :)   Mon Nov 30, 2009 8:52 am

Sjam knena dil anena vi masanena :P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: Nika Per Msn a din :)   Wed Dec 02, 2009 9:30 pm

Ai që të detyron të qash, ai edhe të do
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Nika Per Msn a din :)   Tue Dec 08, 2009 9:59 pm

Mos Bertit shume kur je gezuar ...ngase hidherimi e ka shume gjumin e Lete
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
crazY.
Anëtar
Anëtar
avatar

Numri i postimeve : 231
Data regjis. : 01/12/2009
Age : 23
Location : n'kallafc:P

MesazhTitulli: Re: Nika Per Msn a din :)   Tue Dec 08, 2009 10:36 pm

+++++ sorry have u got a lighter?
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Agape
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 5540
Data regjis. : 10/11/2009
Age : 26
Location : N'puma

MesazhTitulli: Re: Nika Per Msn a din :)   Tue Dec 08, 2009 10:39 pm

shyqyr qe shkove qafen e thfsh ..syt mos ti pafsha.. kurr mo mos u kthefsh
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Nika Per Msn a din :)   Tue Dec 08, 2009 11:34 pm

Kur Po Flas Me Fjal Buta Mos Mendo Qe Po Tutna
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Nika Per Msn a din :)   Thu Dec 10, 2009 3:32 am

Mos I Fol Se Vdes , Ta Kthej Neser N`Mengjes
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
crazY.
Anëtar
Anëtar
avatar

Numri i postimeve : 231
Data regjis. : 01/12/2009
Age : 23
Location : n'kallafc:P

MesazhTitulli: Re: Nika Per Msn a din :)   Thu Dec 10, 2009 3:36 am

KiLL ur seLf,all the "CooL" peoples are doing it !
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Nika Per Msn a din :)   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Nika Per Msn a din :)

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 4Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Tema Te Ndryshme::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Ndryshe-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum