www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Krkic: Benzema, inspirimi im  Mir_se10
www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Krkic: Benzema, inspirimi im  Mir_se10
www.ylliehana.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.ylliehana.biz


 
PortaliForumLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Krkic: Benzema, inspirimi im

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 35
Location : Tek Parajsa Pa Drita

Krkic: Benzema, inspirimi im  Empty
MesazhTitulli: Krkic: Benzema, inspirimi im    Krkic: Benzema, inspirimi im  EmptyThu Mar 24, 2011 10:30 pm

Bojan Krkic ka zbuluar se ai po e shfrytëzon sulmuesin e Real Madridit, Karim Benzema, si inspirim për të kthyer në kahe të duhur karrierën e tij me Barcelonën.

Ka një mori klubesh të cilat dëshirojnë ta transferojnë atë nga Barcelona dhe i ofrojnë atij futboll të garantuar në ekipin e parë.

“Synimi im është të fokusohem në këtë sezon në mënyrë të plotë, të bëj më të mirën dhe pastaj do të shohim. Sezonin e kaluar situata ndryshoi në fund dhe unë qëndroj prapa kësaj. Do të luftoj këtë aspekt, dua të qëndroj këtu”.

“Kur një klub i madh më kërkon, kjo tregon se njerëzit tregojnë respekt për mua si lojtar, por unë po luaj në klubin më të mirë në botë”, ka thënë Krkic.

“Shembulli që më bën ta respektoj atë që mund të arrihet është Benzema. Një ditë ai ishte në faqet e gazetave duke kërkuar të largohet dhe tash po e dëshmon veten të jetë një yll dhe një golashënues. Kjo më jep fuqi pasi kam shënuar gola gjatë jetës dhe do të vazhdoj ta bëj këtë”, ka përfunduar ai.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Krkic: Benzema, inspirimi im

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 

 Similar topics

-
» Krkic për Riberyn?
» Krkiç vazhdon me Barcelonën
» Krkic i zhgënjyer pas barazimit ndaj Sevillas
» Reali nuk do ta shese Benzema
» Reali nuk do ta shese Benzema
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Sport::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Lajme nga sporti-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | ©phpBB | Forum mbështetës | Report an abuse | Latest discussions
YlliehanaForum