www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Stine: Gjithmonë ekziston një femër që më frymëzon  Mir_se10
www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Stine: Gjithmonë ekziston një femër që më frymëzon  Mir_se10
www.ylliehana.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.ylliehana.biz


 
PortaliForumLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Stine: Gjithmonë ekziston një femër që më frymëzon

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 34
Location : Tek Parajsa Pa Drita

Stine: Gjithmonë ekziston një femër që më frymëzon  Empty
MesazhTitulli: Stine: Gjithmonë ekziston një femër që më frymëzon    Stine: Gjithmonë ekziston një femër që më frymëzon  EmptyFri Apr 29, 2011 6:15 am

Stine: Gjithmonë ekziston një femër që më frymëzon  Eeeeeeeeeeeeeeez

Këngëtari nga Shqipëria Stine gjatë një interviste për media ka pohuar se për të gjithmonë ekziston një femër në mendjen e tij që e frymëzon vazhdimisht.

“Gjithmonë ekziston një femër në mendjen time, pa marrë parasysh nëse më bën të lumtur apo jo. Rëndësi ka që gjithmonë ekziston një femër në mendjen time, që më jep shtysë të punoj e më frymëzon vazhdimisht”, ka pohuar Stine.

Stine këto ditë ka publikuar këngën e tij më të re “Besoja”.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Stine: Gjithmonë ekziston një femër që më frymëzon

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 

 Similar topics

-
» A ekziston Femra & Mashkulli perfekt per ju
» Stine tërhiqet nga skena, rradhën e ka e motra
» Stine terhiqet per nje pauze ne skene
» Stine lidhet me kengetaren kosovare
» Ingrid Gjoni duet me Stine?
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | ©phpBB | Forum mbështetës | Report an abuse | Latest discussions
YlliehanaForum