www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Timberlake dhe Outkast kryesojnë me muzikën e dekadës Mir_se10
www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Timberlake dhe Outkast kryesojnë me muzikën e dekadës Mir_se10
www.ylliehana.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.ylliehana.biz


 
PortaliForumLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Timberlake dhe Outkast kryesojnë me muzikën e dekadës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
HOPE

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

Timberlake dhe Outkast kryesojnë me muzikën e dekadës Empty
MesazhTitulli: Timberlake dhe Outkast kryesojnë me muzikën e dekadës   Timberlake dhe Outkast kryesojnë me muzikën e dekadës EmptySun Dec 27, 2009 7:26 pm

Timberlake dhe Outkast kryesojnë me muzikën e dekadës F.1226185822592_m

Albumi i Justin Timberlake, “FutureSex/LoveSounds” është emëruar albumi më i mirë i dekadës, ndërsa kënga e “Outkast”, “Hey Ya”, është kënga më e mirë pop e dhjetëvjetëshit të fundit.
Redaktorët e faqes PopEater.com kanë grumbulluara muzikën më të mirë të dekadës, dhe sipas sondazhit të bërë, albumi i Timberlake kryeson listën për albumin më të mirë, i ndjekur nga Kanye West, “Gorillaz”, Kelly Clarkson, “Scissor Sisters”, Gwen Stefani, Beyonce, “Outkast”, “Green Day” dhe Amy Winehouse.

Ndërkohë, në kategorinë kënga më e mirë pop, ka kryesuar “Outkast”, i përcjellë nga Britney Spears (“Toxic”), Kelly Clarkson (“Since You've Been Gone”), Usher (“Yeah”), Kylie Minogue (“Can't Get You Out of My Head”), Rihanna (“Umbrella”), Franz Ferdinand (“Take Me Out”), Gwen Stefani (“Hollaback Girl”), Justin Timberlake (“Cry Me a River”) dhe Gnarls Barkley (“Crazy”).
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Timberlake dhe Outkast kryesojnë me muzikën e dekadës

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 

 Similar topics

-
» Rihanna ft Mahmut Ferati – Dueti i Dekades
» Prince urren muzikën në internet
» Vesa lë anash muzikën për studimet master !
» Timberlake personaliteti më bamirës
» Timberlake dhe West, meshkujt më me stil.
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizCreate a forum on Forumotion | ©phpBB | Forum mbështetës | Report an abuse | Latest discussions
YlliehanaForum