www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Diskeeper Professional 2010 v14.0 Build 898 Mir_se10
www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Diskeeper Professional 2010 v14.0 Build 898 Mir_se10
www.ylliehana.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.ylliehana.biz


 
PortaliForumLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Diskeeper Professional 2010 v14.0 Build 898

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
geli
Offline
Offline
geli

Numri i postimeve : 4761
Data regjis. : 08/10/2009
Age : 39
Location : Prishtinë

Diskeeper Professional 2010 v14.0 Build 898 Empty
31122009
MesazhDiskeeper Professional 2010 v14.0 Build 898

Diskeeper Professional 2010 v14.0 Build 898 161zzb7

Diskeeper Professional 2010 v14.0 Build 898 | 37.8 MB
Re Diskeeper ®️ 2010 software do të bëjë punën tuaj PC (s) i shpejtë, më efikase, më të besueshme dhe të fundit më. Dhe të përdorin më pak energji elektrike too! Si? Të gjithë kompjuterat vuajnë nga fragmentimi - ku dosjet janë thyer dhe shpërndarë nëpër të gjitha disqet tuaja disk. Kjo e bën atë të marrë më të lexuar, shkruar dhe për të shpëtuar fotografi. Plus që nga kompjuteri juaj është duke punuar më vështirë se ajo ka nevojë për të, më shumë konsum ndodh. Diskeeper me këtë parandalimin e re IntelliWrite ™️ fragmentimit duke parandaluar deri në 85% të të gjithë të zgjidhë fragmentimin nga ndodhin në vendin e parë. Çdo fragmentim mbetur në kohë reale është eliminohet shpejt në sajë të teknologjisë InvisiTasking ®️ Diskeeper së. Re Diskeeper 2010 me kompjuterat tuaj të kandidojë më të mirë se sa thjesht të reja gjatë gjithë kohës! Kompjutera juaj do të kandidojë më të shpejtë me Diskeeper 2010 instaluar. Ju do të kënaqeni duke përdorur çdo aspekt të sistemit tuaj nga shkarkimit në fotografi qasjen në surfing web me lehtësi më të madhe dhe efikasitet. Leave var-herë, ngrijë-ups dhe fragmentim të tjera me bazë Rrëzohet në pluhur.

File fragmentim më hard drive kompjuterit tuaj është një nga arsyet më themelore për ngadalësohet, varet, crashes dhe gabimet e sistemit. Majtas vetëm, ai do të sjellë kompjuterin tuaj në një ndalur. Copëzimi është numri i sotëm i vazhdueshëm dhe me aplikimet, periferikësh, dhe fotografi madhësive, ai akumulon dendur. Nuk defragmenter doracak do të parandaluar këtë. Diskeeper 2010 është defragmenter vetëm ndërtuar ndonjëherë pa kërkuar një orar që defragments në kohë reale. Kompjuteri juaj do të kandidojë më të shpejtë me Diskeeper 2010 instaluar - period.Available në Diskeeper 2010, ofron up-to-moment-InvisiTasking defragmentation pa përgjimit në burimet e sistemit aktive. Rezultati: defragmentation krejtësisht i padukshëm ende të fuqishme automatike në kohë reale që vepron për të mbani kompjuterin tuaj drejtimin në teknologji maksimale performance.InvisiTasking ®️ ofron vërtetë transparente, të përpunimit sfond teknologji lejon Diskeeper 2010 të defragment kompjuterin tuaj në kohë reale, duke eliminuar plotësisht nevojën për operacionet e vështira mirëmbajtje. Pa pagesë deri burimet dhe le të përtyp në kompjuterin tuaj së bashku gridlocked në punën e pikut. Diskeeper 2010 Professional rrit besueshmërinë dhe punën e kompjuterit tuaj automatikisht!

Diskeeper 2010 ®️ skedar I-teknologji FAAST përshpejton skedar herë optimization qasjen e file-aplikime intensive për të përmbushur Ngarkesat e punës të rënda. Shfrytëzuar një teknologji formuluar posaçërisht, I-FAAST monitoron nga afër skedar shfrytëzimit dhe më së shpeshti në disponim nëpërmjet fotografi për qasje sa më të shpejtë organizon, Rritja e qasjes dhe krijimit të file shpejtësi të lartë dhe më tej aftësitë e sistemit tuaj kur ajo ishte e re, deri në 80% shpejtë. Lartë-sistemet kompjuterike pushtet kërkojnë pushtet të lartë të motorëve defragmentation. Vetëm Diskeeper 2010 përfshin teknologji të përparuar e nevojshme për të eliminuar fragmentimin vëllim të mëdha gjenden në kompjuterët e madhe dhe e zënë. Shquar Terabyte Sasia Engine ™️ (TVE) teknologji. TVE është vetëm teknologji defrag me kuaj-fuqi e nevojshme për të eleminuar fragmentimit të shpejtë të ndërtuar-up që shfaqet në volumet e trafikut të lartë që merret me miliona e dosjeve.
TVE u zhvilluar fillimisht për serverat e kapaciteteve më të lartë, por ka tani edhe të bëhet i rëndësishëm për përdoruesit pushtet të lartë fund. Bazat e të dhënave të mëdha, programet CAD - Diskeeper 2010 merret me punë më të madhe të shpejtë dhe tërësisht. Më i madh numri i dosjeve dhe fragmente në një vëllim, përfitimet TVE më dramatik do të jetë. Asgjë krahason me aftësinë TVE për të eliminuar nivelin e fragmentimit ndërmarrje. Në një klasë të vetin, TVE bën reale kompjuter kohë defragmentation pushtet një fakt.
Download:
[You must be registered and logged in to see this link.]

Mirror:
[You must be registered and logged in to see this link.]
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.ylliehana.biz

 Similar topics

-
» Diskeeper 2010 Enterprise Server 14.0.909 | 44.14 MB
» Microsoft Office Professional 2010 (v.14/RTM/2010)
» My Autoplay Professional 9.51 Build 10122010D | 27.53 MB
» Raxco PerfectDisk Professional 10.00 Build 129 (x86/x64)
» novaPDF Professional Desktop 7.3 Build 353 | 6.92 Mb
Share this post on: reddit

Diskeeper Professional 2010 v14.0 Build 898 :: Komentet

No Comment.
 

Diskeeper Professional 2010 v14.0 Build 898

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 

Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Shkarko::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Programe-
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | ©phpBB | Forum mbështetës | Report an abuse | Latest discussions
YlliehanaForum