www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Resident Evil 5 Full (2009/Eng/Repack) Mir_se10
www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Resident Evil 5 Full (2009/Eng/Repack) Mir_se10
www.ylliehana.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.ylliehana.biz


 
PortaliForumLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Resident Evil 5 Full (2009/Eng/Repack)

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
geli
Offline
Offline
geli

Numri i postimeve : 4761
Data regjis. : 08/10/2009
Age : 39
Location : Prishtinë

Resident Evil 5 Full (2009/Eng/Repack) Empty
MesazhTitulli: Resident Evil 5 Full (2009/Eng/Repack)   Resident Evil 5 Full (2009/Eng/Repack) EmptyThu Dec 31, 2009 8:38 am

Resident Evil 5 Full (2009/Eng/Repack) 72604674991496299350


Resident Evil 5 Full (2009/Eng/Repack)

* madhësisë 3,74 GB *
Released: 2009
Genre: Action (Shooter) / 3D / 3 Person
Developer: Capcom
Publisher: Capcom
Platform: PC
Gjuha: rusisht (RUS), Anglisht (ENG), frëngjisht (FRE), spanjisht (PS), gjermanisht (GER), italisht (ITA), Japanese (JAP)

Sistemi kërkesat minimale:
• Operating System Windows XP;
• Processor Intel ®️ Pentium ®️ D / Athlon64 AMD X2 ose më të mirë;
• 512 MB (XP) / 1 GB (Vista ®️) ose më shumë RAM;
• 8 GB hapësirë më të lirë apo hard disk;
• Video Card NVIDIA ®️ GeForce ®️ 6.800 ose më të mirë (përveç për një seri NVIDIA GeForce 7300) / ™️ ATI Radeon HD 2400 Pro apo më mirë me 256 MB ose më shumë VRAM compatible with DirectX ®️ 9.0c, me mbështetje për Shader 3,0;
• Sound card compatible with DirectX DirectSound dhe 9,0;
• DirectX 9.0c;
• pajisje për lexim DVD, përkrah DVD format 9 (dy-layer DVD);
• tastiere dhe maus.

Kërkesat e sistemit Recommended:
• Operating System Windows Vista ®️;
• Processor Intel ®️ Core ™️ 2 Quad / AMD Phenom X4;
• 1 GB (XP) / 2 GB (Vista ®️) ose më shumë RAM;
• 8 GB hapësirë më të lirë apo hard disk;
Seri • Video NVIDIA ®️ GeForce 9800 ose më të mirë / ATI Radeon HD ™️ 4.800 ose më mirë me 512 MB video memory;
• Sound card compatible with DirectX DirectSound dhe 9,0;
• DirectX 9.0c;
• pajisje për lexim DVD, përkrah DVD format 9 (dy-layer DVD);
• Gamepad Xbox 360 ®️ for Windows.

Description: Një ushtar profesional, Chris Redfield, lojtarë të njohur të kësteve të mëparshme Resident Evil, lë asnjë shpresë për të prish të gjitha gjurmët e veprimtarisë, që ka për dekada të angazhuar në zhvillimin e armëve biologjike. Deri më tani, të gjitha studimet mbi krijimin e ushtrisë i paprekshëm monsters dështim, por shkencëtarët i çmendur janë optimistë dhe vazhdojnë të kryejnë eksperimente mizor të jetojnë njerëz. Në kërkim të së vërtetës, personazhi kryesor shkon në një fshat të vogël afrikane dhe zbulon qindra njerëz të prekur nga virusi tjetër eksperimentale. Shpirtrat e varfër kanë ndryshuar jo vetëm jashtë por edhe brenda: e ndjekur nga një urie mizor, ata sulmojnë gjithçka që lëviz. Ky virus u kthye i sëmurë në vrasësit të përsosur, duke i bërë ata trup është shumë më e fortë dhe hardier. Dhe shumë shpejt, Chris dhe të bashkë-punëtor Sheva Alomar do të duhet të takohet me kundërshtarët serioze, pak i ngjan UnDead pamend nga lojrat e mëparshme Resident Evil ...

Game features:
• kuptim dhe ndjeshmëri. Kundërshtarët Është jashtëzakonisht e rrezikshme dhe agresiv: në mënyrë të konsiderueshme rritjen e shërbimit të fshehtë të tyre dhe shpejtësinë e reagimit, përveç kësaj, ata kanë mësuar për të gjetur gjuhën e përbashkët me të njëjtit mendim dhe të aftë për t'u bashkuar në grup.
• pushtet dhe saktësi. Arsenalin ushtarak Impressive e heronjve: thika, pistoleta, automatikë, pushkë snajper dhe shumë më tepër.
• ëndrra dhe realitetit. Efekte grafike moderne, një nivel të paparë të hollësishme, disa di-si në përpunimin e ndriçimit dhe hijet.

Udhëzues se si të luajë kafaz:
Ok le mua të shpjegoj me fjalë të thjeshta:
Dload dhe instalim e fundit Hamachi (version 2 rekomandohet)
Join një rrjet të doni për të luajtur në
Dload teknogods11 beta ose 12 beta nga faqja e tyre
ekstrakt në çdo dosje në dokumentet e mia apo kudo tjetër (JO NË LOJË DIR)
pastaj ndiqni këtë:
HOST thjesht do të kandidojë direkt lojë normale si ai do të bëjë zakonisht gjatë lojës offline (përveç se ai do të qëndrojë logged in në rrjetin Hamachi)
KLIENTIT (ose lojtar që dëshiron të bashkohet me) e ka të RUN lojë, atëherë zvogëlohet, atëherë klikoni dllload.exe dyfishtë (kjo do të tregojë u "Inject në fjalimin e x000 llafe llafe, Lojë me baste Enjoy ose watever) Tani maksimizuar R5 ur. Zgjidhni START, BASHKOHU Zgjidh, Zgjidhni Custom Search, Search zgjidhni lojës dhe mik ur do të tregojë. shtyp F12 herë lojë mik zgjidhni ur pastaj përsëri F12). pjesë juaj është bërë
Tani HOST do të marrë një shpejtë se një lojtar do të bashkohet. Ai ose mund të zgjidhni nga menuja rifilluar pauzë (restarts nga kalimit), ose të arrijë pikën tjetër para se të klientit mund të bashkohen.
Kjo është e gjitha.
Screenshots
[You must be registered and logged in to see this link.]

Resident Evil 5 Full (2009/Eng/Repack) 99893647812230473204




Download Links:

[You must be registered and logged in to see this link.]
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.ylliehana.biz
 

Resident Evil 5 Full (2009/Eng/Repack)

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 

 Similar topics

-
» Resident Evil 3: Nemesis
» Borderlands (2009/ENG/RePack)
» Dusk 12 Deadly Zone RePack(2009-ENG)
» Batman Arkham Asylum ( 2009 | ENG | REPACK )
» The Last Remnant(2009/MULTI2/RePack by Fenixx)
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Shkarko::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Lojra për PC-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizCreate a forum on Forumotion | ©phpBB | Forum mbështetës | Report an abuse | Latest discussions
YlliehanaForum