www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Keita: Reali ndihmohet nga rivalët Mir_se10
www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Keita: Reali ndihmohet nga rivalët Mir_se10
www.ylliehana.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.ylliehana.biz


 
PortaliForumLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Keita: Reali ndihmohet nga rivalët

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Joniii
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Joniii

Numri i postimeve : 1230
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : As N'tok As N'qiell

Keita: Reali ndihmohet nga rivalët Empty
MesazhTitulli: Keita: Reali ndihmohet nga rivalët   Keita: Reali ndihmohet nga rivalët EmptyWed Mar 31, 2010 4:11 am

[You must be registered and logged in to see this image.] Seydou Keita ka sulmuar Real Madridin para ‘el Classicos’, duke thënë se rivalët e Realit nuk e japin më të mirën kur luajnë ndaj Mbretërve.
I pyetur nga gazetarët nëse e kishte shikuar derbin e fituar nga Reali ndaj Atleticos, Keita u përgjigj: “Nuk e kam shikuar atë ndeshje, pasi që e kam ditur se Reali do të fitojë. Nuk mendoj se rivalët e Realit po japin më të mirën kur luajnë kundër tyre”.
“Këto janë mendime personale të mia dhe nuk do të ishte befasuese nëse diçka të tillë thotë dhe një futbollist i Realit. Për më shumë, unë kam fakte. Një ditë para ndeshjes me Getafen, trajneri i kësaj skuadre, Michel, tha se Reali do ta fitonte La Ligan”.
“Nëse fitojmë ndaj Real Madridit do të jetë me rëndësi, por kanë mbetur edhe shumë ndeshje. Për çdo rast, ne duhet të mendojmë për Arsenalin. Ne do të kemi kohë për të menduar për Realin”, përfundoi Keita.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.ylliehana.biz
 

Keita: Reali ndihmohet nga rivalët

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 

 Similar topics

-
» Ferguson: Koha t’i mposhtim rivalët
» Hamilton: Rivalët janë para meje
» Ronaldo: Tash të gjithë rivalët janë të vështirë
» Kundërpërgjigjet Reali
» Reali pas Nanit?
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Sport::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Lajme nga sporti-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | ©phpBB | Forum mbështetës | Report an abuse | Latest discussions
YlliehanaForum