www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Calciopoli – Roma dhe Palermo gjithashtu të përfshira Mir_se10
www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Calciopoli – Roma dhe Palermo gjithashtu të përfshira Mir_se10
www.ylliehana.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.ylliehana.biz


 
PortaliForumLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Calciopoli – Roma dhe Palermo gjithashtu të përfshira

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Joniii
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Joniii

Numri i postimeve : 1230
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : As N'tok As N'qiell

Calciopoli – Roma dhe Palermo gjithashtu të përfshira Empty
MesazhTitulli: Calciopoli – Roma dhe Palermo gjithashtu të përfshira   Calciopoli – Roma dhe Palermo gjithashtu të përfshira EmptyThu Apr 15, 2010 10:50 pm

[You must be registered and logged in to see this image.] Roma dhe Palermo janë klubet e fundit të cilat mësohet të jenë përfshira në procesin gjyqësor të Calciopolit në Napoli, pas dëgjimit të dëshmive të ofruara nga ekipi mbrojtës i Luciano Moggit.
Në 75 thirrjet e dëgjuara nga trupi gjyqësor, janë përfshirë zyrtarë të 11 klubeve të cilat janë: Bologna, Cagliari, Fiorentina, Inter, Juventus, Lazio, Milan, Palermo, Reggina, Roma dhe Udinese.
Juventusi, Lazio, Milani, Fiorentina dhe Reggina tashmë janë dënuar në vitin 2006 nga po e njëjta gjykatë.
Nga ana tjetër është zbuluar në seancën gjyqësore të të martës se Paolo Bergamo kishte shkuar në zyrat e Interit për të marrë shpërblimin e merituar pas manipulimeve të fundit, pohime të cilat Bergamo i mohon.
“Nuk më kujtohet nëse kam shkuar në zyrat e Interit për të marrë ndonjë shpërblim. Por, më kujtohet, ishte kohë e krishtlindjeve dhe pranimi i dhuratave ishte i zakonshëm”.
“Ai ishte viti im i fundit si planifikues i gjyqtarëve dhe unë kam darkuar me disa miq të vjetër duke përfshirë Moggin dhe Antonio Giraudon. Moratti kurrë nuk erdhi, por ai më ftoi për të shkuar në Forte de Marmi”, tha Bergamo
Seanca e ardhshme dëgjimore e gjyqit të Calciopolit vazhdon të martën, kurse për më të rejat nga ky proces do t’u njoftojmë në ditët në vijim.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.ylliehana.biz
 

Calciopoli – Roma dhe Palermo gjithashtu të përfshira

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 

 Similar topics

-
» Zamparini: Palermo do të kualifikohet në LK
» Palermo konfirmon ofertën e Realit për Pastore
» Ranieri: Palermo ishte thjesht më e mirë
» Palermo shkarkon Cosmin, rikthen Rossin
» Rikthehet Calciopoli?
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Sport::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Lajme nga sporti-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | ©phpBB | Forum mbështetës | Report an abuse | Latest discussions
YlliehanaForum