www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Ferguson: Sot është derbi më i madh për mua Mir_se10
www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Ferguson: Sot është derbi më i madh për mua Mir_se10
www.ylliehana.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.ylliehana.biz


 
PortaliForumLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ferguson: Sot është derbi më i madh për mua

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Joniii
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Joniii

Numri i postimeve : 1230
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : As N'tok As N'qiell

Ferguson: Sot është derbi më i madh për mua Empty
MesazhTitulli: Ferguson: Sot është derbi më i madh për mua   Ferguson: Sot është derbi më i madh për mua EmptySun Apr 18, 2010 4:44 am

[You must be registered and logged in to see this image.]Bosi i Manchester United, Sir Alex Ferguson, e vlerëson takimin e sotëm në Manchester City si derbin më të madh që ka zhvilluar ndonjëherë.
Ferguson e di se ai duhet ta fitojë takimin për të mbajtur gjallë shpresat për të mbrojtur titullin e kampionit të Ligës Premier dhe për të thyer rekordin e fitimit të katër titujve radhazi. Por, City jo vetëm që luan kundër rivalit lokal por është në kërkim të pozitës së katërt që dërgon në Ligën e Kampionëve.
“Është një e veçantë në këtë ndeshje që nuk ka qenë kurrë më herët në kohën time në United. Është hera e parë që ne luajmë me Cityn kur ata kanë një shans për të arritur diçka. Neutralët do të thonë se skenari është fantastik dhe do ta bëjë ndeshjen edhe më fascionante”.
“Forma e Cityt gjatë disa javëve të kaluara ka qenë e shkëlqyeshme. Pesë gola kundër Birmingham javën e kaluar – askush nuk e ka bërë atë ndaj tyre këtë sezon. Është një derbi më ndryshe për shkak të asaj se çfarë mund të arrijnë të dy klubet dhe të dyja mund të humbasin. Është java më e rëndësishme e sezonit për ne, Chelsean, Spurs dhe Cityn dhe skenarët janë fantastik”, ka thënë strategu skocez.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.ylliehana.biz
 

Ferguson: Sot është derbi më i madh për mua

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 

 Similar topics

-
» Ferguson: Pensionimi është për të rinj Shpërnd
» Ferguson: Çfarë është fjala humbje?
» Robinho: Do të shënoj në derbi
» Pato rikthehet për derbi
» Totti: Ishte derbi im i ëndrrave
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Sport::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Lajme nga sporti-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | ©phpBB | Forum mbështetës | Report an abuse | Latest discussions
YlliehanaForum