www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


SHBA: Ndihmës sekretari i INL, viziton Kosovën Mir_se10
www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


SHBA: Ndihmës sekretari i INL, viziton Kosovën Mir_se10
www.ylliehana.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.ylliehana.biz


 
PortaliForumLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 SHBA: Ndihmës sekretari i INL, viziton Kosovën

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
lola

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 34
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

SHBA: Ndihmës sekretari i INL, viziton Kosovën Empty
MesazhTitulli: SHBA: Ndihmës sekretari i INL, viziton Kosovën   SHBA: Ndihmës sekretari i INL, viziton Kosovën EmptySat Jun 05, 2010 9:34 pm

SHBA: Ndihmës sekretari i INL, viziton Kosovën F.0605095304199_m

Ndihmës sekretari i Shtetit për Byronë e Narkotikëve Ndërkombëtarë dhe për Çështjet e Forcimit të Ligjit (INL), David T. Johnson do ta vizitojë Kosovën më 10 dhe 11 qershor, njofton Departamenti Amerikan i Shtetit.
Siç bëhet e ditur, Johnson do ta vizitojë Bullgarinë më 7 dhe 8 qershor ku do të takohet me kryeministrin e vendit, Borissov dhe me liderë tjerë të lartë të qeverisë së porsazgjedhur bullgare për të dëshmuar edhe njëherë përkushtimin amerikan për Ballkanin Perëndimor.

Më pastaj, Ndihmës Sekretari Johnson do ta udhëheqë delegacionin e SHBA-ve në takimin SHBA-BE të Trojkës mbi Drogën më 9 qershor në Bruksel.

Në fund të vizitës së tij, ndihmës sekretari i Shtetit, Johnson, do ta vizitojë edhe Kosovën më 10 dhe 11 qershor. Ai pritet ta ritheksojë përkushtimin e SHBA-ve në mbështetjen dhënë Qeverisë së Kosovës në sundimin e ligjit, duke theksuar zotimin amerikan për të bashkëpunuar në çështjet që kanë të bëjnë me sundimin e ligjit.

Në takimin me zëvendëskryeministrin e Kosovës, Hajredin Kuçin, dhe me liderë tjerë të lartë, Johnson do ta theksojë edhe nevojën për ta luftuar korrupsionin në të gjitha nivelet.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.ylliehana.biz
 

SHBA: Ndihmës sekretari i INL, viziton Kosovën

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 

 Similar topics

-
» Ish-kryeadministratori Petersen viziton Kosovën
» Ministri britanik për Evropën viziton Kosovën
» SHBA dhe BE rezolutë për Kosovën në AP të KB
» SHBA-ja po përgatit 40 njohje të reja për Kosovën
» SHKAQET E NDIHMËS SË ALLAHUT
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Me te Rejat prej Lajmeve-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizCreate a forum on Forumotion | ©phpBB | Forum mbështetës | Report an abuse | Latest discussions
YlliehanaForum