www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Pattinson: Kristen, një femër e vërtetë  Mir_se10
www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Pattinson: Kristen, një femër e vërtetë  Mir_se10
www.ylliehana.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.ylliehana.biz


 
PortaliForumLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Pattinson: Kristen, një femër e vërtetë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
вєLтz

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 35
Location : Mitrovicë

Pattinson: Kristen, një femër e vërtetë  Empty
MesazhTitulli: Pattinson: Kristen, një femër e vërtetë    Pattinson: Kristen, një femër e vërtetë  EmptySat Jun 26, 2010 9:58 am

Robert Pattinson mendon se Kristen Stewart që po spekulohet se është e dashura e tij, është pjekur shumë gjatë xhirimeve të filmave “Twilight”, duke thënë se ajo është bërë femër e vërtetë.

Aktori i filmave “Twilight Saga”, që luan rolin e kundërshtarit të Edward Cullen, ka thënë se Kristen Stewart është pjekur aq shumë nga fillimi i xhirimeve dhe janë aq pranë, sa që nuk kanë nevojë për kontakt verbal.

“Çfarë më pëlqen te ajo është se ajo është si unë, e paluhatshme nga fansat dhe vëmendja mediale. Ajo është besnike në vetvete dhe shumë e mençur për moshën që ka (20 vjeç). Në secilin film ajo u pjek më shumë e më shumë. Gjatë xhirimeve të filmit ‘Twilight Eclipse’, kam parë se ajo është pjekur shumë dhe u bë femër e vërtetë”, ka thënë Pattinson për kolegen e tij.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Pattinson: Kristen, një femër e vërtetë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 

 Similar topics

-
» Kristen Stewart, fobi nga pasarelat
»  Kodi i vërtetë i Da Vinçit
» Pattinson tifoz i SHBA-ve në KB
» Weisz e joshur nga Pattinson
» Perry flirton me Pattinson
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | ©phpBB | Forum mbështetës | Report an abuse | Latest discussions
YlliehanaForum