www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Ronaldo fotoreporterëve: Po më bëni të trishtuar! Mir_se10
www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Ronaldo fotoreporterëve: Po më bëni të trishtuar! Mir_se10
www.ylliehana.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.ylliehana.biz


 
PortaliForumLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ronaldo fotoreporterëve: Po më bëni të trishtuar!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 35
Location : Tek Parajsa Pa Drita

Ronaldo fotoreporterëve: Po më bëni të trishtuar! Empty
MesazhTitulli: Ronaldo fotoreporterëve: Po më bëni të trishtuar!   Ronaldo fotoreporterëve: Po më bëni të trishtuar! EmptyThu Jul 15, 2010 8:45 pm


[You must be registered and logged in to see this link.]



Vetëm disa ditë pasi është grindur me një gazetar të dhunshëm, duke i thënë se ”një ditë dikush do të mund t’iu vras”, Kristiano Ronaldo përsëri është gjendur në telashe me paparacët

Në fakt që nga momenti kur e bëri të ditur lajmin se është bërë baba, futbollisti më i shtrenjtë në botë është gjendur në qendër të vëmendjes së tabloideve, të cilat në çdo mënyrë janë duke përpjekur për të gjetur se kush është nëna e djalit të tij. Fotoreporterët e përcjellin në çdo hap sulmuesin e Real Madridit, kurse para vilës së tij në qytetin portugezë Algarve ata janë duke bërë ‘roje’ të përhershme. Kjo gjë e ka bërë Ronaldon të zemëruar dhe si rrjedhojë të martën ai ka pasur një tjetër konflikt me fotoreporterët, por kësaj radhe pa kërcënime. Ronaldo iu afrua fotoreporterëve dhe u tha atyre atë çfarë mendonte për shkeljen e intimitetit të tij. “Po më bëni të trishtuar. Vazhdimisht jeni këtu dhe po më bezdisni. Silleni vërdallë përreth shtëpisë time. Kjo është një gjë e trishtueshme. Gjithmonë jeni këtu dhe e vëzhgoni shtëpinë me kamerat e juaja. Kjo nuk është një gjë e mirë. Nuk mund ta përballoj këtë gjendje”, u ka thënë Ronaldo paparacëve të mbledhur para shtëpisë së tij.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Ronaldo fotoreporterëve: Po më bëni të trishtuar!

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 

 Similar topics

-
» Ronaldo: Jam i ngazëllyer
» Ronaldo: E dua Unitedin në finale
» Ronaldo ia jep fitoren Realit
» Ronaldo në dyshim për Levanten
» Ronaldo: Nuk e shikoj më LK
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Sport::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Lajme nga sporti-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | ©phpBB | Forum mbështetës | Report an abuse | Latest discussions
YlliehanaForum