www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Angelina Jolie dëshiron t’i shoh nipërit Mir_se10
www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Angelina Jolie dëshiron t’i shoh nipërit Mir_se10
www.ylliehana.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.ylliehana.biz


 
PortaliForumLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Angelina Jolie dëshiron t’i shoh nipërit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
HOPE

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

Angelina Jolie dëshiron t’i shoh nipërit Empty
MesazhTitulli: Angelina Jolie dëshiron t’i shoh nipërit   Angelina Jolie dëshiron t’i shoh nipërit EmptyFri Jul 23, 2010 8:30 pm

Angelina Jolie dëshiron t’i shoh nipërit 21-jolie4

Los Angeles, 21 korrik - Aktorja holluvidiane Angelina Jolie ka deklaruar se dëshira më e madhe e saj është të shoh nipërit dhe shtoi se pas vdekjes së nënës së saj ka mësuar të vlerësojë më shumë jetën dhe të kënaqet çdo ditë.

Jolie ka gjashtë fëmijë me Brad Pittin, tre biologjikë dhe tre të adoptuar.

“Kam kuptuar se duhet të kënaqem çdo ditë, si dhe pjesa më e rëndësishme e jetës sime është historia që ndajë me njerëzit që i dua. Për këtë është shumë e rëndësishme të jem e shëndoshë. Dëshiroj të shoh nipërit e mi. Dëshiroj të shoh fëmijë e mi duke u rritur dhe të plakem me Bradin. I dëshiroj të gjitha”, ka deklaruar Jolie.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Angelina Jolie dëshiron t’i shoh nipërit

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 

 Similar topics

-
» Angelina Jolie: Jam gënjeshtare e keqe
» Nëna impresive Angelina Jolie
» Angelina Jolie refuzohet nga serbët
» Angelina Jolie, nje film per Ballkanin
» Eralda Hitaj: Si Angelina Jolie
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | ©phpBB | Forum mbështetës | Report an abuse | Latest discussions
YlliehanaForum