www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Flaka Krelani së shpejti me këngë të re  Mir_se10
www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Flaka Krelani së shpejti me këngë të re  Mir_se10
www.ylliehana.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.ylliehana.biz


 
PortaliForumLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Flaka Krelani së shpejti me këngë të re

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 34
Location : Tek Parajsa Pa Drita

Flaka Krelani së shpejti me këngë të re  Empty
MesazhTitulli: Flaka Krelani së shpejti me këngë të re    Flaka Krelani së shpejti me këngë të re  EmptySun Nov 21, 2010 10:31 pm

Më shumë se kurrë është e angazhuar në mbrëmje të ndryshme muzikore, por as krijimet e reja të saj nuk kanë të ndaluar. Flaka Krenai së shpejti do të vijë me një këngë dhe klip të ri.
“Kam realizuar një këngë të re e së shpejti do t’ia realizoj edhe klipin. Pasi gjithçka të jetë e gatshme, do ta publikoj”, ka thënë këngëtarja për të përditshmen “InfoPress”.

“Këngën e ka kompozuar Ilir Tolaj, ndërsa tekstin e ka bërë Art Lokaj, i cili është një shok i imi. Teksti nuk ka të bëjë me asgjë nga jeta ime personale, ishte një tekst i cili më pëlqeu dhe e mora ta këndoj”, ka shtuar Flaka.

Ajo thotë se ajo nuk e ka menduar që në këtë kohë sezonale të jetë me kaq shumë angazhime në të kënduarit “live”.

“Jam shumë e angazhuar me mbrëmjet muzikore, madje më shumë se që e kam menduar. Jam shumë e angazhuar si në Kosovë po ashtu edhe në Shqipëri, ndonëse më shumë jam aktuale këtu”, ka thënë ajo.

Përveç muzikës, Flaka gjithashtu ka thënë se edhe studimet kanë shumë rëndësi në jetën e saj.

“Me studime jam duke shkuar shumë mirë. Tash e kam kaluar një provim i cili ka qenë shumë i vështirë. E tash më mbetet të vazhdoj me tjerat dhe së shpejti të diplomoj”, ka përfunduar Flaka Krelan
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Flaka Krelani së shpejti me këngë të re

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 

 Similar topics

-
» Flaka Krelani e pesta në RTSH
» Genta së shpejti me këngë të re
» Malda Susuri së shpejti me këngë të re
» “Asgjë sikur dielli”, së shpejti me këngë të re
» Argjentina me këngë 'house'
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | ©phpBB | Forum mbështetës | Report an abuse | Latest discussions
YlliehanaForum