www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

  30 fakte që i mësuam prej filmave amerikanë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: 30 fakte që i mësuam prej filmave amerikanë   Mon Dec 27, 2010 9:59 am

# Asnjëherë nuk mbyllet telefoni nga një telefon publik dhe nëse ju nevojitet ndonjë numër telefoni në adresar e grisni të gjithë faqen.
# Kolla është shenjë e një sëmundjeje vdekjeprurëse.

# Detektivi mund ta zgjidhë situatën vetëm nëse është suspenduar nga puna.
# Burri nuk do të tregojë shenja dhimbjesh madje edhe gjatë goditjeve të rënda, por do të dridhet nëse ndonjë grua provon t’i pastrojë plagët.
# Çdo derë mund të hapet me kartelë kreditore apo me karficë, përveç se nëse kjo nuk është derë e ndonjë pallati në flakë dhe brenda gjendet ndonjë fëmij
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

30 fakte që i mësuam prej filmave amerikanë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kuriozitete-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum