www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Rafael Benitez kupton zhgënjimin e tifozëve Mir_se10
www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Rafael Benitez kupton zhgënjimin e tifozëve Mir_se10
www.ylliehana.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.ylliehana.biz


 
PortaliForumLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Rafael Benitez kupton zhgënjimin e tifozëve

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
dj-lumii
V.I.P
V.I.P
dj-lumii

Numri i postimeve : 7684
Data regjis. : 04/11/2009
Age : 39
Location : Ki Menu Qi T'kom Dashuru Po Per Kit Sen Ki Mujt Veq Me Endrru

Rafael Benitez kupton zhgënjimin e tifozëve Empty
MesazhTitulli: Rafael Benitez kupton zhgënjimin e tifozëve   Rafael Benitez kupton zhgënjimin e tifozëve EmptyTue Dec 01, 2009 3:51 am

[You must be registered and logged in to see this image.]

Liverpuli do të luajë sot ndaj Evertonit në derbin e qytetit.


Rafael Benitez ka bërë të ditur se ai e kupton shumë mirë zhgënjimin e tifozëve të Liverpulit për momentin e vështirë që po kalon aktualisht klubi, ndërsa ka konfirmuar përkushtimin e tij ndaj skuadrës. Të Kuqtë do të zhvillojnë sot derbin me Evertonin, pasi nuk kanë arritur të kualifikohen në fazën e dytë të Champions Ligës dhe me vendin e katërt në kampionat që është në rrezik. Benitez mund të ketë në dispozicion Fernando Torresin për ndeshjen e “Gudison Park”, edhe pse kjo nuk është akoma e sigurtë, për shkak të shqetësimeve fizike, që ka sulmuesi spanjoll. Megjithatë, me ose pa Torresin, Benitez e di se Liverpuli duhet të rikthehet menjëherë tek fitorja me Totenhemin, Aston Vilën dhe Mançester Sitin që janë në luftë për një vend midis katër të parëve në renditje. “Nëse je një tifoz nuk mund të jesh i kënaqur kur skuadra jote nuk fiton,- ka thënë Benitez. - Por unë nuk do të gjej justifikime, ne do të përmirësohemi. Të gjithë në këtë klub janë të zhgënjyer për faktin se nuk po fitojmë. E vetmja mënyrë për ta ndryshuar këtë situatë është duke punuar shumë”. Gjithashtu, spanjolli e ka bërë të qartë se ai nuk ka ndërmend të largohet nga Liverpuli, pavarësisht ofertave të rëndësishme, që ka marrë. “Kjo situatë për mua nuk është një gjë e re. Pasi kam fituar kampionatin në Spanjë, më pas Kupën UEFA dhe këtu Champions Ligën dhe Kupën e Anglisë, kanë ardhur shumë oferta. Sezonin e kaluar kam marrë një ofertë shumë të rëndësishme, por unë kam nënshkruar me Liverpulin dhe nuk jam penduar për këtë. I kam dhënë fjalën time stafit dhe lojtarëve. E dua këtë qytet dhe e dua këtë klub dhe tifozët. Kur kam nënshkruar kontratën time të re kam patur oferta shumë të larta nga klube të tjerë dhe më shumë parà në dispozicion për merkaton. Por kam vendosur të qëndroj, sepse e ndiej se kemi një skuadër të mirë. Do ta vërtetojmë këtë gjatë pjesës tjetër të sezonit. Nuk po luajmë në nivele të larta, por do të përmirësohemi, do të rikthehemi në Europë”, ka thënë Benitez.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.ylliehana.com
 

Rafael Benitez kupton zhgënjimin e tifozëve

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 

 Similar topics

-
» Parma mposht Napolin para tifozëve të vet
» Emma Watson nuk i kupton meshkujt
» Pato ua dedikon golat tifozëve
» Ronaldinho: Dua t’ua dhuroj Scudetton tifozëve të Milanit
» Mourinho kërkon përkrahjen e tifozëve në finale
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Sport::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Lajme nga sporti-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizCreate a forum on Forumotion | Computers and Internet | Internet | ©phpBB | Forum mbështetës | Report an abuse | Latest discussions
YlliehanaForum