www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Gjërat që nuk duhet t’i hani në takimin e parë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 29
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Gjërat që nuk duhet t’i hani në takimin e parë    Tue Dec 28, 2010 4:44 am

Rregulli i parë : Supë

Ju nuk duhet të hani as më shumë e as më pak se femra që ju keni zgjedhur për të dalë me të. Nëse ajo ka porositur meze, atëherë edhe ju duhet të bëni të njëjtën gjë. Kurrë mos porositni supë, sepse nuk ka asgjë më të pakëndshme. Supa nuk preferohet në takimin e parë sepse është e nxehtë dhe është e vështirë për t’u ngrënë dhe ju në pamje nuk do të dukeni aspak të freskët.

Rregulli i dytë: Sallatë
Sallata nuk preferohet në takimin e parë sepse femrat menjëherë do të mendojnë që ju jeni të brengosur për peshën tuaj, apo ajo do të mendojë se ju dëshironi të dukeni më i civilizuar. Mund të dukeni qesharak dhe i mërzitshëm.

Rregulli i tretë: Misër
Misri është ushqimi më i bezdisshëm. Është vështirë të tretet dhe mundet shumë lehtë të mbetet nëpër dhëmbët tuaj dhe ju shkakton një ndjenjë jo të rehatshme.

Rregulli i katërt: Karavidhe
Karavidhet janë shumë të shijshme, por nuk preferohen në takimin e parë .Nuk janë aspak të përshtatshme për t’u ngrënë. Ju për një moment edhe mund të dukeni sikur jeni duke “shitur mend” te e dashura juaj e ardhshme.

Rregulli i pestë: Hamburger
Hamburgeri nuk preferohet aspak në takimin e parë . Këto ushqime më shumë preferohen kur ju keni hyr në një marrëdhënie.

Rregulli i gjashtë:Qumësht
Kurrë mos porositni nga menyja e fëmijëve. Nuk keni arsye pse të porosisni qumësht, pas darke ju mund të pini ndonjë kafe. Nëse merrni qumësht, atëherë femra do të mendojë që ju jeni një mashkull-fëmijë,i cili duhet të pijë një gotë qumësht për të fjetur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Egzon`k
V.I.P
V.I.P
avatar

Numri i postimeve : 10882
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 32
Location : N'Rrs

MesazhTitulli: Re: Gjërat që nuk duhet t’i hani në takimin e parë    Thu Feb 03, 2011 10:09 pm

E qka me honger sipas juve ? hajt ndihmona pak haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Gjërat që nuk duhet t’i hani në takimin e parë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Tema Te Ndryshme::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Dashuria-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum