www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 3 motive pse ja vlen te dashurohesh, dhe 3 motive pse nuk ja vlen te dashurohesh

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: 3 motive pse ja vlen te dashurohesh, dhe 3 motive pse nuk ja vlen te dashurohesh   Tue Dec 28, 2010 5:02 am

Ja vlen:
1. për ti dhene një kuptim jetes
2. për te ndarë me një person tjeter gjerat pozitive dhe negative
3. për te bërë te lumtur dike


Nuk ja vlen:


1. Frika nga zhgenjimi
2. Nuk dua ti jap llogari askujt për ate qe bej
3. një mashkull dashuron nga nevoja, një femer dashuron
nga kurioziteti. Perfundimi: te dy mbeten te zhgenjyer.


Jepni edhe ju motivet e juaja???
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

3 motive pse ja vlen te dashurohesh, dhe 3 motive pse nuk ja vlen te dashurohesh

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Tema Te Ndryshme::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Dashuria-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum