www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Nora: Nuk e kam gjoksin si Çiljeta

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Nora: Nuk e kam gjoksin si Çiljeta    Thu Mar 03, 2011 11:39 pm


Këngëtarja seksi nga Kosova, Nora Istrefi, gjatë një interviste në Top Kosova Radio e pyetur pse nuk është si Çiljeta, ajo ka thënë sepse gjoksin nuk e ka si të saj.

Nora, gjatë intervistës ka theksuar se asaj do t’i pëlqente ta cilësonin si një këngëtare që këndon bukur dhe jo për pamjen e jashtme.

Është spekuluar se këngën e saj të fundit “Nora nuk o njësoj” ia ka kushtuar këngëtares Genta Ismaili, por ajo e ka mohuar një gjë të tillë duke thënë se të gjitha artistet i ka mike.

Gjithashtu këngëtarja theksoi se nuk ka plane për dasmë dhe se partneri i sajRoberti është një person që e kupton si artist dhe nuk e pengon në këto ndryshime që ajo mundohet të sjellë edhe me dukjen e saj.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Nora: Nuk e kam gjoksin si Çiljeta

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create your own blog
YlliehanaForum