www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Stresi ndalohet në Belgjike, e kishte denoncuar ish e dashura

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Stresi ndalohet në Belgjike, e kishte denoncuar ish e dashura    Wed Mar 16, 2011 8:43 amKohët e fundit reperi i njohur, Stresi, është në vëmendjen e gazetarëve të shtypit rozë. Pas zbulimit në “Bluetooth” dy javë më parë të fotove ‘hot’ që Arkimed Lushaj kishte realizuar me të dashurën e tij, Enxhi Kamenica, vjen një lajm i ri për të.

Në ndryshim nga ajo çka flitet lart e poshtë për një arrestim të mundshëm të reperit, thuhet se nuk bëhet fjalë për diçka serioze. E vërteta është se Stresi është ndaluar nga policia në Belgjikë, ku ai ka jetuar prej vitesh me familjen.

Qëllimi i këtij udhëtimi drejt Belgjikës ishte takimi me të motrën, të cilën ka disa kohë që nuk e sheh. Pritja në vendin ku ka jetuar prej vitesh, nuk ka qenë edhe fort e ngrohtë për reperin dhe shkak për këtë janë bërë gjobat e mbartura prej vitesh, të cilat ai vetë i kishte harruar prej kohësh, por që mjaftoi ky udhëtim për t’ia kujtuar.

Një tjetër shkëndijë për shoqërimin e Stresit në polici ka qenë edhe denoncimi që i ka bërë ish e dashura, duke qenë se pas një zënke, këngëtari ishte aksidentuar me makinën e saj. Pas kësaj zënke Stresi ishte ndarë nga e dashura belge, e cila është vajza e një deputeti, dhe ajo për të marrë hak kishte depozituar në polici denoncimin që po i kushton reperit humbjen e disa datave të rëndësishme koncertesh.

Pas thyerjes së dorës në Zvicër, ky është incidenti i dytë që i ndodh reperit gjatë këtij udhëtimi, duke ia vonuar edhe më shumë paraqitjen në “Top Fest 8”. Siç duket kënga e tij me Ronela Hajatin do të lihet për në fund. /Bluetooth/
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Stresi ndalohet në Belgjike, e kishte denoncuar ish e dashura

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum