www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Qyteti me një banor

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Qyteti me një banor   Thu Mar 17, 2011 9:22 pmKeni dëgjuar ndonjëherë për ndonjë qytet në të cilin jeton vetëm një banor ? Qyteti i Bufordit në shtetin Wyoming të amerikës, në këtë vend ka vetëm një banor, 60-vjeçarin Don Sammons, raporton Daily Mail.Vendi është në një lartësi mbidetare prej 2 400 metrave dhe Samons thotë se nuk ndjehet aspak i vetmuar.Për t’i ikur jetës së zhurmshme të qytetit të madh, Sammons së bashku me gruan u largua nga Los Angeles më 1980 dhe u vendos në Buford.

Atëherë aty jetonin vetëm 7 persona dhe punonin në hekurudhën që kalon nëpër këtë zonë, por në mes të viteve ’90 u shpërngulën në qytete më të mëdha.Para 15 vjetëve i vdiq gruaja, ndërsa djali, i cili sot është 26 vjet, u largua para tre vjetëve në Colorado. Kështu, Sammons mbeti në Buford i vetëm.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
Shaban Cakolli
Forum Legend
Forum Legend
avatar

Numri i postimeve : 6018
Data regjis. : 14/08/2010

MesazhTitulli: Re: Qyteti me një banor   Fri Mar 18, 2011 9:36 am

qenka mire te e marrim te ne mos ta leme te vetmuar
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Qyteti me një banor

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kuriozitete-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum