www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Der Vaart: Ndonjëherë më mungon Reali  Mir_se10
www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Der Vaart: Ndonjëherë më mungon Reali  Mir_se10
www.ylliehana.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.ylliehana.biz


 
PortaliForumLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Der Vaart: Ndonjëherë më mungon Reali

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 34
Location : Tek Parajsa Pa Drita

Der Vaart: Ndonjëherë më mungon Reali  Empty
MesazhTitulli: Der Vaart: Ndonjëherë më mungon Reali    Der Vaart: Ndonjëherë më mungon Reali  EmptyTue Apr 05, 2011 11:30 pm

Në prag të takimit të sotëm në Bernabeu, ylli i Tottenhamit, Rafael van der Vaart, thotë se atij i mungon të luajë në këtë fushë për Real Madridin por megjithatë është i lumtur në Londër.

Van der Vaart iu bashkua Tottenhamit nga Madridi në verën e kaluar, pasi ishte i tepërt te klubi mbretëror. Holandezi ka shkëlqyer në sezonin e parë të tij në Ligën Premier duke shënuar 10 gola në 21 paraqitje.

“Jam shumë u lumtur; si gjithmonë. Ka kaluar një kohë që kur nuk kam luajtur këtu dhe ndonjëherë më mungon, por jam shumë i lumtur në Londër. Ajo që më mungon më shumë është moti dhe vendi pasi nëna ime është spanjolle”, ka thënë Van der Vaart.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Der Vaart: Ndonjëherë më mungon Reali

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 

 Similar topics

-
» Van der Vaart: Reali mund ta fitojë titullin
» Sneijder:Nuk Me Mungon Asgje Nga Reali
» Van der Vaart: Është lehtë të luash te Tottenham
» Van der Vaart: Liga Premier, më e mira në botë
» Van der Vaart: Tottenhami mund ta fitojë ligën
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Sport::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Lajme nga sporti-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | ©phpBB | Forum mbështetës | Report an abuse | Latest discussions
YlliehanaForum