www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Sneijder:Nuk Me Mungon Asgje Nga Reali Mir_se10
www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Sneijder:Nuk Me Mungon Asgje Nga Reali Mir_se10
www.ylliehana.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.ylliehana.biz


 
PortaliForumLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Sneijder:Nuk Me Mungon Asgje Nga Reali

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Soulja Boy
Anëtar
Anëtar
Soulja Boy

Numri i postimeve : 152
Data regjis. : 06/11/2009

Sneijder:Nuk Me Mungon Asgje Nga Reali Empty
MesazhTitulli: Sneijder:Nuk Me Mungon Asgje Nga Reali   Sneijder:Nuk Me Mungon Asgje Nga Reali EmptySat Nov 14, 2009 7:38 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]

Mesfushori i Interit, Wesley Sneijder, pëlqen gjithçka në Itali, që nga klubi e qyteti deri te atmosfera në stadiume dhe thotë se nuk pendohet që është larguar nga Madridi.
Sneijder ka vetëm disa muaj që është transferuar në Inter nga Reali i Madridit, por ka shijuar çdo minutë që kur ka arritur në gadishull.“Më pëlqen gjithçka në Itali dhe të luaj këtu është e përkryer. Kurrë nuk kam qenë më i lumtur se që jam në Milano, kurrë nuk e kam pasur këtë ndejë”.“Çfarë më mungon nga Madridi? Absolutisht asgjë. Kurrë nuk jam penduar që jam larguar nga Madridi. Interi është më shumë klub, ka më shumë punë ekipore, njerëzit janë më miqësor dhe ët ndihmojnë të zgjidhësh problemet e vogla”, ka thënë holandezi
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Sneijder:Nuk Me Mungon Asgje Nga Reali

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 

 Similar topics

-
» Leonardo e Sneijder: Asgjë s’ka përfunduar
» Sneijder mungon, Balotelli luan ndaj Livornos
» Der Vaart: Ndonjëherë më mungon Reali
» Mourinho: Nuk ka mbaruar asgjë
» Fabregas: Ajo shaka me fanellën e Barcelonës nuk do të thotë asgjë
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Sport::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Lajme nga sporti-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | ©phpBB | Forum mbështetës | Report an abuse | Latest discussions
YlliehanaForum