www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Guardiola: Reali mund të jetë i pandalshëm  Mir_se10
www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Guardiola: Reali mund të jetë i pandalshëm  Mir_se10
www.ylliehana.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.ylliehana.biz


 
PortaliForumLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Guardiola: Reali mund të jetë i pandalshëm

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
Medina

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 34
Location : Tek Parajsa Pa Drita

Guardiola: Reali mund të jetë i pandalshëm  Empty
MesazhTitulli: Guardiola: Reali mund të jetë i pandalshëm    Guardiola: Reali mund të jetë i pandalshëm  EmptyFri Apr 15, 2011 1:18 am

Trajneri i Barcelonës, Pep Guardiola, është i gatshëm për serinë prej katër ndeshjeve ndaj Real Madridit brenda 18 ditësh, pavarësisht se ata do të kenë përballë një ekip ‘të pandalshëm’.

“Është shansi për t’u përballur me ekipin më të fuqishëm. Pavarësisht se sa herë luajmë me ta, ata ende janë ekipi më i fuqishëm në çdo aspekt – më të fortë, ekipi në formën më të mirë, ekipi më i pandalshëm. Ne duhet ta pranojmë sfidën dhe të jemi të gatshëm për këtë”.

“Nuk ka rëndësi se në çfarë kushtesh jemi. Ajo çfarë është me rëndësi është mentaliteti dhe dëshira. Kjo është një dhuratë që çdo person sportiv do të ishte i ngazëllyer ta pranojë. Në këtë situatë, gjithë çfarë ne mund të bëjmë është të falënderojmë lojtarët dhe ta trajtojmë këtë [sfidë] si një dhuratë”, ka thënë Guardiola.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Guardiola: Reali mund të jetë i pandalshëm

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 

 Similar topics

-
» Guardiola: Reali favorit në El Clasico
» Guardiola: Ne i angazhojmë të rinjtë, Reali jo
» Cruyff: Reali mund të fitojë 6-2
» Reali mund të arrijë në finale
» Xavi: Reali mund të na arrijë
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Sport::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Lajme nga sporti-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | ©phpBB | Forum mbështetës | Report an abuse | Latest discussions
YlliehanaForum