www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 I futet një pjesë e gërshërës në sy, por mbijeton

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: I futet një pjesë e gërshërës në sy, por mbijeton   Wed Sep 28, 2011 6:54 pm
Leroy Luetscher ishte duke punuar në kopsht, kur i ranë një palë gërshërë pemëtarie dhe teksa tentoi t’i merrte, rrëshqiti mbi to me fytyrë, duke i hyrë një pjesë në sy. E nuk i hynë pak, por shumë thellë. “Nuk do t’i kishit besuar syve - ka deklaruar kirurgia Julie Wynne, e cila e operoi për t'ia nxjerrë -. Gjysma e gërshërëve ishin jashtë, ndërsa pjesa tjetër gjendej brenda kokës”.
Syri i burrit u shpëtua plotësisht pas nxjerrjes së gërshërëve dhe tashmë Leroy nuk duket se do të vuajë ndonjë dëm. “Ndihem me fat që jam ende i gjallë – ka treguar zoti Luetscher – dhe fatmirësisht, incidenti që më ndodhi nuk preku asnjë organ jetësor”. Një histori jo fort e besueshme nga një pjesë e mirë e atyre që e kanë dëgjuar, por ja që Leroy dhe mjeku që e operoi thonë me forcë të kundërtën.

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

I futet një pjesë e gërshërës në sy, por mbijeton

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kuriozitete-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs.com
YlliehanaForum