www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Çifti Blair u martua 100 herë Mir_se10
www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Çifti Blair u martua 100 herë Mir_se10
www.ylliehana.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.ylliehana.biz


 
PortaliForumLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Çifti Blair u martua 100 herë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
WebMaster
Off line
 Off  line ™
WebMaster

Numri i postimeve : 2045
Data regjis. : 30/09/2009
Location : Prishtinë

Çifti Blair u martua 100 herë Empty
MesazhTitulli: Çifti Blair u martua 100 herë   Çifti Blair u martua 100 herë EmptyThu Oct 06, 2011 8:37 pm

Çifti Blair u martua 100 herë 655820621lajmetari655820621

Çifti Lauren dhe David Blair nuk është si shumica e çifteve. Ata u martuan, hiq më pak se 100 herë. Çifti i dashuruar nga Tennessee në Shtetet e Bashkuara për herë të parë ishte martuar në 1984, dhe deri tani 60-vjeçarja Lauren dhe 58-vjeçari David kanë përtërirë atë 99 herë.

Çdo ceremoni u mbajt në një vend tjetër, dhe në vendin e fundit në Hard Rock Cafe në Honolulu, Havai.

Çifti hyri në Librin Gines të Rekordeve si çift i cili më së shumti ka rinovuar zotimin për martesë. Pra, ata e thyen rekordin e arritur në vitin 2001 kur ata u martuan për herë të 66 -të.

Ata Ripërsëritën premtimin për shkak se atyre u pëlqen ndjenja e lumturisë kur thonë përgjigjen fatale "po".

"Unë dua të shoh në sytë e tij kur David përsërit zotimin e tij. Unë e di se ky njeri do të më dojë deri në ditën kur të vdes. Edhe pse ai ndoshta do të thotë se ate e bën për shkak të muajit të mjaltit," shpjegoi Lauren.

Çifti u njoh për herë të parë më 1982, dhe vetëm tre muaj pas takimit të parë, David i propozoi Lauren, e cila atëherë nuk pranoi të martohej me të, dhe tani nuk e ka ndër mend të ndërpres atë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.ylliehana.biz
 

Çifti Blair u martua 100 herë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 

 Similar topics

-
» Ndërroi jetë 30 minuta pasi u martua
»  Cifti me i larte ne bote prej 407.4 cm
» Cifti me i gjate ne bote
» Cifti qe martohet cdo 2 dite
» Çifti më i gjatë në botë
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kuriozitete-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | ©phpBB | Forum mbështetës | Report an abuse | Latest discussions
YlliehanaForum