www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Motra e Lorik Canës në “Miss Intercontinental”

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
WebMaster
Off line
 Off  line ™
avatar

Numri i postimeve : 2045
Data regjis. : 30/09/2009
Location : Prishtinë

MesazhTitulli: Motra e Lorik Canës në “Miss Intercontinental”   Mon Oct 17, 2011 1:05 amËshtë vetëm 22 vjeçe dhe synon të bëhet akoma më e famshme duke i hyrë rrugës së modelimit. Genta është motra e futbollistit shumë të famshëm shqiptar Lorik Cana.

Gentiana, ose shkurt Genta e ka fituar kurorën e “Miss Intercontinental Kosova”, duke fituar kështu të drejtën e përfaqësimit të Republikës së Kosovës në ngjarjen e bukurisë “Miss Intercontinetal 2011” ,që këtë vit mbahet në Spanjë.

Studente e Ekonomikut, që njeh shumë mirë gjuhën angleze e portugeze, me përmasa 90-67-65, si dhe fanse e flaktë e notit, filmit dhe leximit, ajo prezantohet kështu: “Unë jam Gentiana Cana, e zgjedhur nga Republika e Kosovës për të përfaqësuar shtetin tim në ‘Miss Intercontinenta’ në Orihuela/Alicante. Jam e bija e Leonora Hashani-Cana dhe jam e lindur më 28 shtator 1989 në Kosovë, studente e Ekonomikut në Universitetin e Prishtinës. Ambiciet e mia në karrierë janë që të mund të menaxhoj punën time dhe jam optimiste e madhe”, ka shkruar Gentiana në faqen zyrtare të “Miss Intercontinental”.

_________________________________________________________________________

Mirësevini në ylliehana Forum! www.ylliehana.biz

Off/On


Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
Medina
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 17104
Data regjis. : 12/11/2009
Age : 28
Location : Tek Parajsa Pa Drita

MesazhTitulli: Re: Motra e Lorik Canës në “Miss Intercontinental”   Mon Oct 17, 2011 1:27 am

wowo sa bukur qenka ne foto i paska ngja vllaut bre se edhe ai i keq si kjo ashte haha
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Motra e Lorik Canës në “Miss Intercontinental”

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum