www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Imiton Betmenin duke kërcyer nga kati i tretë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
Vala
powered by PTK
powered by PTK
avatar

Numri i postimeve : 3627
Data regjis. : 08/04/2010
Age : 27
Location : Kosovë

MesazhTitulli: Imiton Betmenin duke kërcyer nga kati i tretë   Sun Oct 23, 2011 8:31 pmNjë djalosh gjashtëvjeçar nga Blagoevgradi, në juglindje të Bullgarisë, ka kërcyer nga kati i tretë i ndërtesës, duke imituar heroin e tij të adhuruar nga filmi Betmen.

Mediat bullgare njoftojnë se djaloshi ishte mbyllur brenda në dhomë dhe derisa prindërit e tij arritën të hapin derën, ai vendosi të kërcejë nga tarraca në rrugë.

Fatmirësisht, gjashtëvjeçari ka shpëtuar pa vdekur, duke pësuar lëndime në kokë dhe nuk ka gjakderdhje të brendshme. Zyrtarë spitalor të qytetit kanë thënë se ai do të mbahet edhe për një kohë në kurim.

Në fillim të vitit të kaluar, i biri pesëvjeçar i zëvendëskryeministrit dhe ministrit të Financave të Bullgarisë, Simeon Xhankov ka rënë nga një lartësi prej pesë metrave, duke luajtur Betmenin.

_________________________________________________________________________Per informata ne Ptk kliko ketu
Qendrim Rexha
ק๏รt คภ๔ tєlєς๏๓๓ยภเςคtเ๏ภร ๏Ŧ к๏ร๏ש๏, ן.ร.ς.
ק๏รtค ๔ђє tєlєк๏๓ยภเкคςเ๏ภเ เ к๏ร๏שëร, รђ. ค.
ק๏štค เ tєlєк๏๓ยภเкคςเןє к๏ร๏שค, ๔.๔. [/b]

Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ptkonline.com
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
avatar

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 28
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

MesazhTitulli: Re: Imiton Betmenin duke kërcyer nga kati i tretë   Sun Oct 23, 2011 10:43 pm

Tema bartet tek kuriozitetet

_________________________________________________________________________Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://www.ylliehana.biz
 

Imiton Betmenin duke kërcyer nga kati i tretë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kuriozitete-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs
YlliehanaForum