www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Edicioni i fundit i VW Beetle

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
вєLтz
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it
avatar

Numri i postimeve : 10387
Data regjis. : 03/10/2009
Age : 29
Location : Mitrovicë

MesazhTitulli: Edicioni i fundit i VW Beetle   Tue Dec 08, 2009 8:29 pm“Breshka” e ringjallur e Volkswagen në treg është më shumë se një dekadë, e para se ta dërgojnë për herë të fundit në “garazh” në përgatitje e sipër është edicioni final i versioneve kupe dhe kabriolet.
Në pranverën e vitit të ardhshëm në treg do të dalin 1.500 njësi kupe dhe po aq kabrioletë si pjesë e fundit të prodhimit të këtij modeli.

Edicioni “Final Editions” do të ketë ngjyrë të veçantë të kaltër me kulm të zi tek kupeja, derisa versioni kabriolet do të ketë dy ngjyra bardhekaltër dhe kulm të bardhë.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Edicioni i fundit i VW Beetle

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Shkenca Natyrore / Shoqerore::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Teknologji-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Sosblogs
YlliehanaForum