www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Reid: Kështu duket trupi im Mir_se10
www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Reid: Kështu duket trupi im Mir_se10
www.ylliehana.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.ylliehana.biz


 
PortaliForumLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Reid: Kështu duket trupi im

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
HOPE

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

Reid: Kështu duket trupi im Empty
MesazhTitulli: Reid: Kështu duket trupi im   Reid: Kështu duket trupi im EmptySat Dec 12, 2009 7:25 pm

Reid: Kështu duket trupi im F.1211165205344_m

Tara Reid thotë se ajo kishte vendosur të pozojë nudo për Playboy për t’i treguar botës se trupi i saj nuk është dëmtuar nga operacioni kozmetik të cilin e ka bërë.
Aktorja e filmit “American Pie”, e cila mbeni e tmerruar pasi procedura e largimit të dhjamit nga barku i saj shkoi keq, mund të shihet lakuriqe në edicionin e ardhshëm të revistës së famshme për burra.

“Nuk ishte një operacion i mirë, ndodh ndonjëherë. Por është rregulluar dhe tash jam OK, dhe dua që njerëzit ta dinë se jam OK. Kam qenë mirë tashmë disa vite, por nejrëzit tregojnë vetëm fotografitë e vjetra, që nuk është e drejtë”.

“Kjo është edhe arsyeja se pse vendosa t’i bëj fotografitë për Playboy, për t’i treguar botës se kjo jam unë dhe kështu dukem”, ka thënë Reid
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Reid: Kështu duket trupi im

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 

 Similar topics

-
» Reid: Price ndikon në dukjen time
» Si funksionon trupi gjatë ditës?
» Shakira provokon, duket si një mace
» Keshtu do te shpetojme zemren
» ''O burr kështu bëhu me gruan tënde''
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | ©phpBB | Forum mbështetës | Report an abuse | Latest discussions
YlliehanaForum