www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.www.ylliehana.biz


 
PortaliForumPytësoriRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Winfrey dhuron 1.5 milion dollarë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
avatar

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

MesazhTitulli: Winfrey dhuron 1.5 milion dollarë   Sat Dec 19, 2009 7:36 pm


Ylli i televizionit Oprah Winfrey ka dëshmuar zemërgjerësinë e saj edhe njëherë, pasi dhuroi 1.5 milionë dollarë për një shkollë në Atlanta.
Winfrey dhjetorin e kaluar dhuroi 365 mijë dollarë për ‘The Ron Clark Academy’, shkollë e mesme private në njërën prej lagjeve më të varfra të qytetit, dhe kishte ftuar krijuesin e shkollës, Ron Clark, në shoun e saj dy herë.

Tash Winfrey ka bërë edhe një hap tjetër zemërgjerë, për të ndihmuar ngritjen e buxhetit të shkollës edhe me më shumë se një milionë dollarë. Donacioni i saj do të shfrytëzohet për zgjerimin e kampit të shkollës, me plane për të ndërtuar kafiteri, sallë stërvitjeje dhe teatër.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit
 

Winfrey dhuron 1.5 milion dollarë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ.::Arti dhe Kultura::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kinemaja dhe Televizioni-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | © phpBB | Forum mbështetës | Kontakto | Report an abuse | Create a blog
YlliehanaForum