www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Diplomohet ne moshen 100-vjecare Mir_se10
www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Diplomohet ne moshen 100-vjecare Mir_se10
www.ylliehana.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.ylliehana.biz


 
PortaliForumLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Diplomohet ne moshen 100-vjecare

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
starka
Mikë/e i/e Forum-it
Mikë/e i/e Forum-it


Numri i postimeve : 6260
Data regjis. : 21/11/2009
Age : 36
Location : No Active....

Diplomohet ne moshen 100-vjecare Empty
MesazhTitulli: Diplomohet ne moshen 100-vjecare   Diplomohet ne moshen 100-vjecare EmptyTue Dec 29, 2009 3:07 am

Për ditëlindjen e saj të 100-të, gjyshja Mary Arnott nga New Yorku ka marrë dhuratën më të dashur, diplomën e shkollës. Kjo gjyshe, edhe pse kishte qenë një nxënëse e shkëlqyer, para 80-vjetësh e kishte ndërprerë mësimin për tu kujdesur për motrat dhe vëllezërit e saj–pasi i kishte vdekur e ëma, ndërsa më vonë kishte filluar jetën e saj–dhe kështu kurrë nuk kishte arritur ta realizonte ëndrrën për t’u pajisur me diplomë të shkollës. Mirëpo, pak kohë më parë, drejtuesit e gjimnazit St. Peter, ku Mary ka qenë nxënëse 80-vjet më parë, kishin dëgjuar për këtë rrëfim dhe kanë vendosur t’i japin asaj diplomën e nderit. “Më në fund e mora diplomën. Kjo është gjëja më e rëndësishme në jetën time”, ka thënë 100-vjeçarja Mary.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Agape
Kontributor
Kontributor
Agape

Numri i postimeve : 5540
Data regjis. : 10/11/2009
Age : 32
Location : N'puma

Diplomohet ne moshen 100-vjecare Empty
MesazhTitulli: Re: Diplomohet ne moshen 100-vjecare   Diplomohet ne moshen 100-vjecare EmptySat Jan 02, 2010 5:58 am

ma mir von se kurr :P
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Diplomohet ne moshen 100-vjecare

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 

 Similar topics

-
» Ja pse jeta nis ne moshen 46-vjecare
» Diplomë në moshën 100-vjeçare
» Doktoron në moshën 93-vjeçare
» Bëhet me diplomë në moshën 84-vjeçare
» Bullgarja bëhet nënë në moshën 62 vjeçare
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kuriozitete-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | ©phpBB | Forum mbështetës | Report an abuse | Latest discussions
YlliehanaForum