www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Diplomë në moshën 100-vjeçare Mir_se10
www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Diplomë në moshën 100-vjeçare Mir_se10
www.ylliehana.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.ylliehana.biz


 
PortaliForumLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Diplomë në moshën 100-vjeçare

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
3li
Anëtar/e me përvoj
Anëtar/e me përvoj
3li

Numri i postimeve : 403
Data regjis. : 25/11/2009
Location : Knej Parii Dika

Diplomë në moshën 100-vjeçare Empty
MesazhTitulli: Diplomë në moshën 100-vjeçare   Diplomë në moshën 100-vjeçare EmptyFri Dec 04, 2009 10:21 pm

Diplomë në moshën 100-vjeçare Diploma4



New York, – Për ditëlindjen e saj të 100-të, gjyshja Mary Arnott nga New Yorku ka marrë dhuratën më të mirë të mundshme, diplomën e shkollës.
Kjo gjyshe, edhe pse kishte qenë një nxënëse e shkëlqyer, para 80-vjetësh e kishte ndërprerë mësimin për t’u kujdesur për motrat dhe vëllezërit e saj, pasi i kishte vdekur e ëma. Për vite me radhë ajo është kujdesur për ta, ndërsa më vonë kishte filluar jetën e saj – dhe kështu kurrë nuk kishte arritur ta realizonte ëndrrën për t’u pajisur me diplomë të shkollës. Mirëpo vetëm pak kohë më parë drejtuesit e gjimnazit St. Peter, ku Mary ka qenë nxënëse 80-vjet më parë, kishin dëgjuar për këtë rrëfim dhe kanë vendosur t’i japin asaj diplomën e nderit.
“Më në fund e mora diplomën. Kjo është gjëja më e rëndësishme në jetën time”, ka thënë 100-vjeçarja Mary.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Diplomë në moshën 100-vjeçare

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 

 Similar topics

-
» Bëhet me diplomë në moshën 84-vjeçare
» Doktoron në moshën 93-vjeçare
» Diplomohet ne moshen 100-vjecare
» Ja pse jeta nis ne moshen 46-vjecare
» Bullgarja bëhet nënë në moshën 62 vjeçare
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kuriozitete-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | ©phpBB | Forum mbështetës | Report an abuse | Latest discussions
YlliehanaForum