www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Puna më e mirë, nuk është bash e lehtë Mir_se10
www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Puna më e mirë, nuk është bash e lehtë Mir_se10
www.ylliehana.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.ylliehana.biz


 
PortaliForumLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Puna më e mirë, nuk është bash e lehtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
HOPE
Kontributor
Kontributor
HOPE

Numri i postimeve : 8249
Data regjis. : 06/11/2009

Puna më e mirë, nuk është bash e lehtë Empty
MesazhTitulli: Puna më e mirë, nuk është bash e lehtë   Puna më e mirë, nuk është bash e lehtë EmptyMon Jan 04, 2010 7:17 pm

Puna më e mirë, nuk është bash e lehtë F.1231162047418_m

Britaniku Ben Southall, i cili kishte fituar në konkursin për “punën më të mirë në botë”, është bindur se jeta në ishullin australian Hamilton, nuk është gjithaq e lehtë.
Vetëm disa ditë para përfundimit të aranzhmanit të tij në këtë ishull, Southall është thumbuar nga irukandji – një meduzë e vogël por që mund të jetë vdekjeprurëse.

“Kam shpëtuar nga goditjet e kangurit, sulmi i peshkaqenit, pickimi i merimangës, kafshimi i gjarprit, dhe vetëm disa ditë para së të largohesha nga ishulli u bëra viktimë e irukandjit, një krijese të vogël e të rrezikshme”, ka shkruar Southall në blogun e tij.

Thumbimi i irukandjit mund të shkaktojë sulm në zemër, por edhe vdekje. Fatmirësisht, mjekët e ishullit ishin përkujdesur për Southall dhe ai shumë shpejt ishte shëruar.

Southall kishte fituar në konkursin e shtetit australian Kvinslend - që kishte shpallur konkurs për “punën më të mirë në botë”, në ishullin tropikal Hamilton.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 

Puna më e mirë, nuk është bash e lehtë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 

 Similar topics

-
» Puna më e mirë, nuk është bash e lehtë
» Puna më e mirë në botë
» Lia: Është lehtë të punosh me Dafinën
» Van der Vaart: Është lehtë të luash te Tottenham
» A është puna jashtë orarit keq për shëndetin tuaj?
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kuriozitete-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizFree forum | ©phpBB | Forum mbështetës | Report an abuse | Latest discussions
YlliehanaForum