www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Puna më e mirë në botë Mir_se10
www.ylliehana.biz
Pershendetje vizitor i nderuar.
Me sa duket, ju nuk jeni identifikuar akoma ne faqen tone, ndaj po ju paraqitet ky mesazh per tju kujtuar se ju mund te Identifikohu qe te merrni pjese ne diskutimet dhe temat e shumta te forumit tone.

-Ne qofte se ende nuk keni nje Llogari personale ne forumin ton, mund ta hapni nje te tille duke u Regjistruar
-Regjistrimi eshte falas dhe ju merr koh maksimumi 1 min...
Duke u Regjistruar ju do te perfitoni te drejta te lexoni edhe te shprehni mendimin tuaj.

Gjithsesi ju falenderojme shume, per kohen që fute ne dispozicion për të vizituar saitin tonë.


Puna më e mirë në botë Mir_se10
www.ylliehana.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

www.ylliehana.biz


 
PortaliForumLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Puna më e mirë në botë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
lola
Përgjegjës i Forumit
 Përgjegjës   i Forumit
lola

Numri i postimeve : 29035
Data regjis. : 05/11/2009
Age : 34
Location : ɐuɐɥǝıןןʎ ɐןןɐɥɐɯ ǝʇ :)

Puna më e mirë në botë Empty
MesazhTitulli: Puna më e mirë në botë   Puna më e mirë në botë EmptyTue Dec 14, 2010 7:22 pm

Sarah dhe Jeff janë terapistët seksi dhe jetojnë së bashku për 20 vjet. Përveç se ata kryejnë marrëdhënie seksuale në çift. kanë pasur marrëdhënie edhe me persona të tjerë, kuptohet klientë të tyre.

Të dy gjithsej kanë tradhtuar njëri tjetrin me plot 5.485 partnerë, Sarah me 3323 burra dhe Jeff me 2126 gra. Të dy kanë udhëtuar nëpër botë për të zgjidhur problemet seksuale të çifteve tjera, dhe mesatarisht në ditë kanë pasur 5 klientë me të cilët kanë “punuar” rreth 2 orrë. Dhe për këtë trajtim ata kanë marrë na 200 deri në 400 Euro.

sesionin e tyre të përfshirë bisedimet me klientët, porositë terapeutike, mësime për vetë dhe për të gjitha marrëdhënie seksuale.

Ndër shërbimet që ata kryejnë është edhe marja e virgjërisë. Jeff ka çvirgjëruar plot 49 femra ndërsa Sarah 52 meshkuj. Këtë e kanë bërë që tu heqin emocionet dhe nervozat klientëve të tyre, të cilët kanë qenë të frikësuar që të notojnë në ujërat e seksit
Mbrapsht në krye Shko poshtë
http://www.ylliehana.biz
 

Puna më e mirë në botë

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 

 Similar topics

-
» Puna më e mirë, nuk është bash e lehtë
» Puna më e mirë, nuk është bash e lehtë
» Largohet nga puna pse luante FarmVille
» Babadimri pushohet nga puna për shkak të SMS-ve
»  Largoi veten nga puna për t’i mbajtur punëtorët
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
www.ylliehana.biz :: Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ..::Lajmet::..Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ :: Kuriozitete-
Kërce tek:  
Copyright © 2009-2011 Powered by Ylliehana Team
Ylliehana.bizCreate a forum on Forumotion | Computers and Internet | Internet | ©phpBB | Forum mbështetës | Report an abuse | Latest discussions
YlliehanaForum